تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، در راستای تکریم کاربران ارزشمند، فعال و همیشگی خود، در طول سالیان متمادی، قرعه کشی‌های دوره‌ای متنوع و ارزنده‌ای را برگزار کرده است تا در حد توان خویش، سپاس‌گزار حضور و فعالیت سودمند ایشان باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امتیاز بدهید، جایزه بگیرید

سلام کاربران عزیز

پیشاپیش، فرا رسیدن عید امامت و ولایت، عید به تكامل رسیدن دین، عید غدیر خم را به شما عزیزان، تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

همان‌طور که مطلع هستید، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، در راستای تکریم کاربران ارزشمند، فعال و همیشگی خود، در طول سالیان متمادی، قرعه کشی‌های دوره‌ای متنوع و ارزنده‌ای را برگزار کرده است تا در حد توان خویش، سپاس‌گزار حضور و فعالیت سودمند ایشان باشد و از این رو، قدردانی خود را به عرصه ظهور بنشاند زیرا بر این عقیده‌ایم که: «تشکر از مخلوق، تشکر از خالق است.»

به همین سبب، شما را نیز به شرکت در قرعه‌کشی‌های متنوع آتی، دعوت می‌نماییم. قرعه‌کشی‌های دوره‌ای سایت تبیان تا پایان سال 1392، شامل این موارد متنوع و ارزنده است:

نوع قرعه کشی

تعداد قرعه کشی تا پایان سال

کمک هزینه حج واجب

1 قرعه کشی

کمک هزینه سفر عتبات عالیات

2 قرعه کشی

کمک هزینه سفر مشهد مقدس

3 قرعه کشی

کمک هزینه خرید لپ تاپ

1 قرعه کشی

کمک هزینه خرید تبلت

4 قرعه کشی

کمک هزینه خرید گوشی تلفن همراه

5 قرعه کشی

کمک هزینه خرید لوازم منزل

5 قرعه کشی

کمک هزینه خرید لوازم ورزشی

4 قرعه کشی

شایان ذکر است که شما کاربران ارجمند با توجه به میزان امتیازات خود، می‌توانید در قرعه‌کشی‌های مورد پسندتان مشارکت نمایید. امیدواریم که نام شما را به زودی در بین منتخبین این قرعه‌کشی‌ها ببینیم.

برای شركت در این قرعه‌كشی‌ها، كافیست بعد از شناسایی در سایت تبیان، به این صفحه مراجعه نمایید. منتظر حضور گرم شما هستیم.


باشگاه کاربران تبیان