سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیركل امور فرهنگی، رسانه و فناوری‌های نو معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور در جلسه با فعالان فرهنگ دینی در حوزه فضای مجازی در اردبیل گفت: تولید محتوای دینی و بسط ارزش های اسلامی در تبلیغ دین در فضای مجازی ضروری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبلیغ دین در فضای مجازی با تولید محتوای دینی و بسط ارزش های اسلامی میسر است

فضای مجازی

مدیركل امور فرهنگی، رسانه و فناوری‌های نو معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور در جلسه با فعالان فرهنگ دینی در حوزه فضای مجازی در اردبیل گفت: تولید محتوای دینی و بسط ارزش های اسلامی در تبلیغ دین در فضای مجازی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده در سفر به استان اردیبل در جلسه ای با فعالان فرهنگ دینی در حوزه فضای مجازی در سخنانی گفت: کاری که با اخلاص انجام شود تاثیر گذاری بیشتری داشته و که در این خصوص باید در از کارهای نو و جدید باید در توسعه فضای مجازی بهره برد.

وی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد دینی و تبلیغی است که این امر وظایف ما را سنگین تر و حساس تر می کند که بایستی با تمام توان در راستای توسعه آموزه های دینی و پیشبرد منویات مقام معظم رهبری تلاش کرد.

حجت الاسلام نوری زاده با تاکید بر استفاده از کارهای نو و جدید در فضای مجازی گفت: بهره مندی از نظرات نخبگان و فرهیختگان جامعه، توجه به نیازهای بومی هر منطقه و استفاده از آثار فاخر دینی و ادبی در سایت ها می تواند در جذب جوانان و نوجوانان به بازدید و استفاده از سایت های دینی موثر باشد.

در این جلسه حجت الاسلام مهدی ستوده مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل در سخنانی به ارائه گزارش اجمالی از سایت های دینی تحت پوشش این اداره پرداخت و سایت های تبیان اردبیل، جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی، گفتمان دینی، مکتب تعزیه و خبرگزاری سازمان تبیغات اسلامی را از جمله سایت های پشتیبانی شده توسط کانون فرهنگی تبلیغی بلاغ المبین اردبیل عنوان کرد و فعالیت های این اداره را در توسعه فرهنگ دینی در فضای مجازی پیشرو دانست.

در ادامه آزاده ملکی مسئول کانون فرهنگی تبلیغی بلاغ المبین به ارائه گزارشی از عملکرد سالانه این کانون پرداخت و وجود نیرهای متخصص و کارمد در این کانون را از ویژگی های این مجموعه فرهنگ و تبلیغی عنوان کرد.

در این جلسه حجت الاسلام صفری روحانی مستقر در شهرستان مشگین شهر نیز به معرفی سایت های فرهنگی از جمله سایت الله، جوان، سبلان نیوز و سایت عربی الشباب پرداخت و گزارشی از نحوه پشتیبانی محتوای این سایت ها ارائه کرد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین