وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هافبک تیم ملی فوتبال گفت: دوست دارم در جام جهانی با آلمان یا انگلیس همگروه شویم ولی نباید به صعود تیم ملی به دور دوم ناامید باشیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوست دارم با آلمان یا انگیس همگروه شویم


هافبک تیم ملی فوتبال گفت: دوست دارم در جام جهانی با آلمان یا انگلیس همگروه شویم ولی نباید به صعود تیم ملی به دور دوم ناامید باشیم. 
اشکان دژاگه

اشکان دژاگه یکی از موثر ترین بازیکنان تیم ملی در راه صعود به جام جهانی است.این بازیکن که در ابتدای حضورش در فولام دچار آسیب دیدگی شد نتوانست تیم ملی را در سه دیدار حساس خرداد ماه گذشته همراهی کند ولی نقش او آنقدر پررنگ بود که اعضای تیم ملی عکس او را روی پیراهن های تیم ملی حک کرده و از او به عنوان ستاره تیم ملی یاد کردند.

اشکان دژاگه بعد از ورود به ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط خود در فولام، وضعیت بدنی اش و مسائل مختلف صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

فارس: مدتی است که برای فولام بازی نمی کنی و طبق اعلام رسانه های انگلیسی ظاهرا مصدوم هستی...

بله. من نزدیک به 2 الی سه هفته بود که تمرین نمی کردم و زیر نظر پزشکان چند بار تست انجام دادم ولی در چند روز اخیر در تمرینات فولام حضور پیدا کردم.

فارس: یعنی به بازی با تایلند می رسی؟

هنوز اندکی در مچ پایم احساس درد می کنم ولی امیدوارم که بتوانم در تمرینات تیم ملی شرکت کنم و به امید خدا به بازی با تایلند می رسم.

فارس:مدتها است که از فضای تیم ملی دور بودی. الان چه احساسی داری؟

خیلی دل برای تیمم ملی و ایران تنگ شده بود. خیلی وقت است که بچه ها را ندیدم و از اینکه دوباره به ایران برگشتم خیلی خوشحال هستم.به خصوص که توانستم به این اردو بیایم چون بازی مهمی هم با تایلند داریم و این طور که شنیده ام تایلند هم تیم خوبی است.

فارس: به نظر تو ایران در جام جهانی با چه تیم هایی همگروه شود بهتر است؟

برای من جالب می شود که با آلمان همگروه شویم. چون من خیلی از بازیکنان آلمان را می شناسم و در تیم نوجوانان آلمان با آنها همبازی بودم. این را هم بگویم با توجه به اینکه اکنون در لیگ انگلیس بازی می کنم جالب می شود که با تیم ملی انگلیس هم همگروه شویم.

خیلی دل برای تیمم ملی و ایران تنگ شده بود. خیلی وقت است که بچه ها را ندیدم و از اینکه دوباره به ایران برگشتم خیلی خوشحال هستم.به خصوص که توانستم به این اردو بیایم چون بازی مهمی هم با تایلند داریم و این طور که شنیده ام تایلند هم تیم خوبی است

فارس:دوست داری با آلمان همگروه شویم؟

چرا که نه. آنها تیم خیلی خوبی هستند و بازی ایران و آلمان در جام جهانی جذاب می شود.

فارس:در مورد تیم ملی این بحث مطرح است که آیا می توانیم از گروه خود به دور بعد صعود کنیم یا نه.خیلی ها از صعود ایران به دور بعد نا امید هستند.

به نظرم نباید ناامید بود. اگر در فوتبال سعی کنی هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. به نظر من بازی های ایران در جام جهانی می تواند جالب باشد و  ما حتی ما می توانیم با تیمهای قدرتمند و خوبی مثل برزیل هم بازی کنیم.

فارس: صحبت خاصی باقی نمانده؟

بار دیگر من به تیم ملی ایران تبریک می گویم و خیلی خوشحال شدم که بچه ها در سه بازی آخر تیم ملی عالی بازی کردند و اکنون هم خیلی خوشحالم که دوباره در تیم ملی هستم و امیدوارم که به بازی با تایلند برسم به خصوص که دلم برای تماشاگران تنگ شده است.

بخش ورزشی تبیان

منبع: فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین