تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، همواره کوشیده است تا راهی آسان را پیش روی مخاطبین خود بگذارد تا روند اطلاع‌رسانی خود را به بهترین شکل، تکمیل نماید. از این رو، باشگاه کاربران تبیان در این نوشتار سعی دارد تا صفحه جدید «تبیان من» را معرفی كند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، همواره کوشیده است تا راهی آسان را پیش روی مخاطبین خود بگذارد تا روند اطلاع‌رسانی خود را به بهترین شکل، تکمیل نماید. از این رو، باشگاه کاربران تبیان در این نوشتار سعی دارد تا صفحه جدید «تبیان من» را با امکانات جدید و متنوع، به شما کاربران ارجمند معرفی نماید.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

برای ورود به صفحه «تبیان من»، ابتدا در سایت لاگین نموده و سپس با کلیک برروی آیکون تبیان من که در بالای تمام صفحه‌های سایت تبیان وجود دارد، وارد این صفحه شوید. (تصویر زیر)

این صفحه دارای بخش‌های مختلفی است که به ترتیب، به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

در قسمت اول (تصویر زیر)، تصویر آواتار شما در شبکه اجتماعی تبیان، جلوه‌نمایی می‌کند.  اگر می خواهید عضو شبکه اجتماعی شوید روی این آیکون   کلیک نمایید.

با کلیک برروی  آیکون  می‌توانید اطلاعات عضویت خود را در تبیان، ویرایش کنید.

امتیاز کل: جمع کل امتیازات به دست آمده در سایت تبیان را نمایش می دهد. با کلیک برروی گزینه مشاهده جزئیات می‌توانید به جزئیات مربوط به امتیازات کسب شده دسترسی داشته باشید.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

فعالیت‌های شما در تبیان

کلیه قسمت‌های شخصی و مرتبط با فعالیت کاربر به صورت یک جا گردآوری شده است.با کلیک بر روی هر کدام از آن‌ها، می‌توانید به بخش مربوطه وارد شده و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

پیشنهادها و تازه‌های تبیان

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

پیشنهاد تبیان: معرفی سه مطلب خاص به صورت روزانه توسط تبیان برای کاربران

پیام‌های من: این قسمت، آخرین پیام‌های شما در صندوق پیام كاربری را نشان خواهد داد.

تازه‌ها در تبیان: معرفی و اطلاع رسانی رویدادهای تبیان برای سهولت دسترسی کاربر.

مطالب تبیان من

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

شما می‌توانید هنگام مطالعه مطالب سایت تبیان (مطالب تولید شده در تبیان، ثبت مطالب اعضا، وبلاگ، انجمن ها و ...) ، با کلیک بر روی گزینه «اضافه به مطالب تبیان من» که آیکون آن () در انتهای کلیه صفحات سایت دیده می‌شود، مطلب مورد نظرتان را به این قسمت اضافه کنید.

نکته: توجه داشته باشید این کادر، 12 مطلب آخر منتخب را نشان می‌دهد و با انتخاب گزینه «همه مطالب تبیان من» در انتهای این لیست، می‌توانید مجموعه مطالب منتخب خود را یک جا مشاهده نمایید.

جدیدترین و پربازدیدترین مطالب سایت تبیان

در این قسمت لیست جدیدترین و آخرین مطالب سایت و نیز لیست پربیننده‌ترین مطالب تبیان در یک هفته گذشته، به شما نشان خواهد داد.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

آدرس‌های اینترنتی مورد علاقه (Favorites)

آیا تا به حال از رایانه‌ای غیر از رایانه خودتان به اینترنت متصل شده‌اید؟ در این مواقع اگر به سایت‌های مورد علاقه‌تان نیاز داشته باشید و آدرس آن‌ها را به خاطر نداشته باشید، چه کاری انجام می‌دهید؟!

در صفحه جدید «تبیان من»، این مشکل برای شما مرتفع شده است. شما می‌توانید در قسمت «لینک‌های مورد علاقه من» آدرس‌های اینترنتی مورد علاقه و مورد نیاز خود را ثبت کنید. کافیست آدرس خود را در کادر مربوطه درج و روی علامت  کلیک نمایید.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

لینک‌ها

در این قسمت دسترسی به برخی از بخش های سایت تبیان ساده تر است.

تبیان من، پنجره‌ای جدید به تبیان

برای بزرگ‌نمایی تصاویر، بر روی آن‌ها كلیك كنید.


باشگاه کاربران تبیان