سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازیکن خط میانی تیم فوتبال استقلال صنعتی گفت: نباید از تیمی که برای نخستین بار است حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، انتظارات زیادی داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایمان مبعلی: امیدوارم کی‌روش من را ببیند


بازیکن خط میانی تیم فوتبال استقلال صنعتی گفت: نباید از تیمی که برای نخستین بار است حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، انتظارات زیادی داشت.

بازیکن خط میانی استقلال صنعتی عقیده دارد، اخراجش در بازی با صبای قم اشتباه بوده است.

ایمان مبعلی می گوید، انتظارات از این تیم باید منطقی باشد.

مبعلی

*استقلال صنعتی بعد از سه هفته به پیروزی رسید!

بعد از برد جلوی استقلال در سه بازی آخر خود تنها یک امتیاز گرفته بودیم و این عملکرد نمی توانست رضایت بخش باشد. در بازی با صبا هم سعی مان بر این بود تا نمایش قابل قبولی را ارائه بدهیم و هر سه امتیاز را بگیریم که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. در اکثر دقایق توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بازیکنان با دوندگی تلاش کردند تا جلوی صبایی ها را بگیریم.

*این برد با پاس تو هم بدست آمد.

در دقایق پایانی بازی صاحب ضربه ایستگاهی شدیم و خداراشکر پاسم تبدیل به گل شد و سهراب بختیاری زاده با جای گیری مناسب و همچنین ضربه دقیق توانست دروازه را باز کند.

*مثل این که گل سهراب مشکوک بوده است!

در آن لحظه سهراب به سمت توپ رفت و با صورت توپ را به تور دروازه رساند و حتی صورتش سرخ هم شده بود!

*در لحظات پایانی هم اخراج شدی!

داور تصمیم اشتباهی گرفت و نباید من را اخراج می کرد. آن لحظه به سمت توپ رفتم و حتی هنگام تکل پایم را جمع کردم تا به بازیکن حریف برخورد نکنم. می توانم بگویم حتی پای بازیکن حریف را لمس نکردم و داور بی دلیل تصمیم به اخراجم گرفت.

*بازی با صبا هم برای تو بد یمن است؟!

در دوران فوتبالم یادم نمی آید که زیاد از زمین اخراج شده بودم اما در بازی با صباباتری و آن تکل معروف روی پای علی دایی اخراج شدم و این بار هم در دیدار با صبا چنین اتفاقی افتاد. شاید بازی با صبا برایم نفرین شده باشد که دوباره این داستان برایم رخ داد!

دو سال پیش زمانی که استقلال تهران بودم با نظر کی روش به تیم ملی دعوت شدم و حتی با تیم ملی به اردوی اتریش هم رفتم. بعد از آن به لیگ امارات رفتم و بعد که بازگشتم دیگر این مساله برایم تکرار نشد. امیدوارم کی روش من را هم ببیند و به تیم ملی دعوت شوم

*با چهار پاس گل هم به طور مشترک با عنایتی صدرنشین هستی؟!

در شرایطی چهار پاس گل داده ام که در اکثر بازی ها به عنوان هافبک دفاعی به زمین روم و کلاه کج جلوتر از من بازی می کند. ضمن این که اگر فرصت هایمان تبدیل به گل می شد، تعداد پاس هایم نیز بیشتر می شد. همچنین نباید از عملکرد خوب عنایتی در گلزنی و بازیسازی به راحتی عبور کرد و رضا می تواند برای همه بازیکنان یک الگو محسوب شود.

*کماکان شاهد هستیم در بازی‌های خانگی استقلال صنعتی شعارهایی علیه سرمربی تیم داده می شود. در این باره چه نظری داری؟!

در بازی با صبا شعار تماشاگران شاید 10 ثانیه هم طول نکشید اما در  دیدارهای قبلی این اتفاق با شدت بیشتری رخ می داد و نمی توان این حرکت را تایید کرد. می توان گفت شعار برخی علیه عبدالله ویسی طراحی شده است و هواداران واقعی فوتبال خوزستان این کار را انجام نمی دهند.

ایمان مبعلی

*ادامه لیگ را برای استقلال صنعتی چطور می‌بینی؟

نباید از تیمی که برای نخستین بار است حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، انتظارات زیادی داشت و باید سطح توقعات معقولانه باشد. با نظر کادر فنی قرار است در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن جذب تیم شوند تا وضعیت مطلوب تری پیدا کنیم.

*امیدوار هستی به تیم‌ملی برسی؟

دو سال پیش زمانی که استقلال تهران بودم با نظر کی روش به تیم ملی دعوت شدم و حتی با تیم ملی به اردوی اتریش هم رفتم. بعد از آن به لیگ امارات رفتم و بعد که بازگشتم دیگر این مساله برایم تکرار نشد. امیدوارم کی روش من را هم ببیند و به تیم ملی دعوت شوم.

*زندی همبازی سابقت هم دچار مصدومیت شدیدی شده و احتمال خداحافظی‌اش هم وجود دارد!

از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم آرزو می کنم زندی که بازیکن خوبی است، سلامتی اش را بدست آورد و در فوتبال بماند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: برنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین