سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امیر قلعه‌نویی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: خوشبختانه در این چند روز فقط روی بحث روحی و روانی کار کرده‌ایم و شرایط خوبی داریم. همه چیز دست خدا است ولی من یک انتقاد از برنامه‌ریزی لیگ دارم چون تقویم AFC با لیگ‌های کشورهای شرقی کاملا مطابقت د
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه‌نویی: در برنامه 90 کد غلط می دهند


امیر قلعه‌نویی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: خوشبختانه در این چند روز فقط روی بحث روحی و روانی کار کرده‌ایم و شرایط خوبی داریم. همه چیز دست خدا است ولی من یک انتقاد از برنامه‌ریزی لیگ دارم چون تقویم AFC با لیگ‌های کشورهای شرقی کاملا مطابقت دارد.

قلعه نویی

وی افزود: این روزها، روزهای پایانی لیگ کره است و اف‌سی‌سئول هم در شرایط خوبش به سر می‌برد البته ما در سفری که داشتیم به خاطر بُعد مسافت و خیلی مسائل دیگر دچار افت شدیم. شاید باورتان نشود ولی بازیکنان ما در روز 10 سفر بریده بودند ولی من از آنها خواستم تا تمام تلاش خود را بکنند.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: وقتی یک تیم می‌بازد از لحاظ روحی تحت فشار قرار می‌گیرد و به همین خاطر است که من طی چند روز گذشته روی بحث روحی و روانی کار کردم البته حضور خسرو حیدری در بازی روز چهارشنبه می‌تواند خیلی به ما کمک کند، در بازی رفت جناح چپ ما فعال بود و خوب رو به جلو حرکت می‌کرد ولی با حضور حیدری امیدوارم جناح راست ما نیز فعال باشد.

سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش گفت: در بین دو نیمه از بازیکنانم خواستم که مواظب باشند گل دوم را نخوریم، به هر حال انتظار از جواد نکونام، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده و آندرانیک تیموریان که از ملی‌پوشان ما هستند بالا است و به همین راحتی نباید یک تیم گل بخورد، البته من به بازی روز چهارشنبه امیدوار هستم چون خط دفاع حریف آسیب‌پذیر است.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه انتظارش از جامعه فوتبال چیست؟ گفت: من از مردم انتظار دارم نه از شخص دیگری ولی اگر کفاشیان را کنار بگذاریم از هیچ کدام از اعضای فدراسیون انتظار ندارم، شما ببینید گزارشگر بازی رفت ما می‌گوید مشخص نیست چرا اف‌سی‌سئول خوب کار نمی‌کند؟! یعنی این آقا ناراحت است که استقلال خوب بازی می‌کند، فیلم بازی هم موجود است، در برنامه 90 بُرد استقلال را آخر از همه نشان می‌دهند و کدهای غلط هم به مردم می‌دهند.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: وقتی یک تیم می‌بازد از لحاظ روحی تحت فشار قرار می‌گیرد و به همین خاطر است که من طی چند روز گذشته روی بحث روحی و روانی کار کردم البته حضور خسرو حیدری در بازی روز چهارشنبه می‌تواند خیلی به ما کمک کند، در بازی رفت جناح چپ ما فعال بود و خوب رو به جلو حرکت می‌کرد ولی با حضور حیدری امیدوارم جناح راست ما نیز فعال باشد

وی تأکید کرد: نمی‌دانم به چه دلیل من را محروم کردند و همه اینها نشان می‌دهد که نباید انتظاری از جامعه فوتبال داشت. آقای بهروان گفته استقلال بهتر است خوب بدنسازی کند تا ایراد نگیرد، سۆال من این است آقای بهروان از روز بازی ایران و کره چه فرصتی داشتیم که بدنسازی کنیم؟ من باز هم می‌گویم جامعه فوتبال دوست نداشت استقلال با قلعه‌نویی تا این مرحله بالا بیاید.

وی در پایان خطاب به هواداران استقلال گفت: جا دارد از بازیکنان، سایر اعضای کادر فنی، مدیرعامل و هیئت مدیره تشکر کنم که زحمت خود را کشیدند و امیدوارم چهارشنبه یک جشن صد هزار نفری و ملی را برگزار کنیم و به نتیجه دلخواه برسیم.

بخش ورزشی تبیان


منبع: رادیو ورزش

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین