سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پس از مصدومیت شدید فریدون زندی بازیکن تیم الاهلی قطر، این باشگاه با مجتبی جباری وارد مذاکره شده و قرار است این بازیکن برای انجام مذاکرات نهایی به قطر برود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جباری به جای زندی به قطر می رود


پس از مصدومیت شدید فریدون زندی بازیکن تیم الاهلی قطر، این باشگاه با مجتبی جباری وارد مذاکره شده و قرار است این بازیکن برای انجام مذاکرات نهایی به قطر برود.

جباری

فریدون زندی شنبه شب در دیدار تیم‌های الاهلی قطر با المعیذر دچار مصدومیت شدیدی شد طوری که بنا به گفته پزشک الاهلی، این بازیکن ایرانی به مدت 6 ماه از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر مسئولان باشگاه الاهلی خیلی زود به فکر جایگزین کردن بازیکن دیگری افتادند . در همین راستا آنها با مجتبی جباری بازیکن این فصل سپاهان که دیگر در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود،وارد مذاکره شدند.

قرار است جباری امروز دوشنبه برای انجام مذاکرات نهایی به کشور قطر سفر کند. جباری که فصل گذشته در تیم استقلال بازی می‌کرد، امسال به یکباره از تیم سپاهان سر درآورد ولی بعد از گذشت چند هفته اعلام کرد به خاطر مشکلات شخصی نمی‌تواند در این تیم اصفهانی بازی کند. به همین دلیل این بازیکن از این تیم جدا شد و به تهران بازگشت. گفته می‌شود مسئولان باشگاه سپاهان هم در جریان این انتقال هستند و با آن موافقت کرده‌اند.

فریدون زندی شنبه شب در دیدار تیم‌های الاهلی قطر با المعیذر دچار مصدومیت شدیدی شد طوری که بنا به گفته پزشک الاهلی، این بازیکن ایرانی به مدت 6 ماه از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر مسئولان باشگاه الاهلی خیلی زود به فکر جایگزین کردن بازیکن دیگری افتادند . در همین راستا آنها با مجتبی جباری بازیکن این فصل سپاهان که دیگر در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود،وارد مذاکره شدند

مسئولان باشگاه الاهلی همچنین جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی ایران و بازیکن تیم استقلال و محمد انور را هم مد نظر دارند تا در صورت عدم توافق نهایی با جباری، این بازیکنان را به خدمت بگیرند.

جباری در این خصوص گفت: فعلا نظری ندارم. باید دید که این انتقال چه شرایطی پیدا خواهد کرد تا در خصوص آن بتوان حرفی زد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت الکاس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین