سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مریم طوسی دونده ارزنده کشورمان در ماده 200 متر به عنوان قهرمانی دست یافت. در فینال رقابت های دوی 200 متر بانوان مریم طوسی دونده کشورمان که در ماده 100 متر عنوان قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص داده بود، به مصاف حریفان خود رفت که در این رقابت مریم طوس
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازی‌های همبستگی‌کشورهای اسلامی

دهمین طلا به نام بانوی ایرانی


مریم طوسی دونده ارزنده کشورمان در ماده 200 متر به عنوان  قهرمانی دست یافت. در فینال رقابت های دوی 200 متر بانوان مریم طوسی دونده کشورمان که در ماده 100 متر عنوان قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص داده بود، به مصاف حریفان خود رفت که در این رقابت مریم طوسی عنوان قهرمانی و مدال طلا  را کسب کرد.
طوسی موفق شد با ثبت زمان  23ثانیه و 72 صدم ثانیه عنوان قهرمانی را کسب کند. رکورد اصلی طوسی 23 ثانیه و 47 صدم ثانیه است که البته در این بازی ها وی این رکورد را ثبت نکرد. در این رقابت دونده تونسی دوم شد و همچنین مدال برنز نیز به دونده مالزیایی رسید.

مریم طوسی

طوسی: با حمایت مردم دلگرم شدم

خوشحالم توانستم مردم را خوشحال کنم. از مردم تشکر می کنم که در این مدت به من لطف داشتند.  بانوی طلایی 200 متر ایران تاکید کرد که برای مدال طلا آمده بود و خوشحال است 2 طلا کسب کرده است. مریم طوسی پس از کسب دومین مدال طلای این دوره از رقابت ها گفت: متاسفانه 3 بار خطا صورت گرفت که باعث شد کمی تمرکز ما به هم بخورد در غیر این صورت می خواستم رکوردشکنی کنم که نشد.

وی ادامه داد: رقابت نزدیک و خوبی را با رقبای خود داشتم که در اسیا و اروپا شناخته شده هستند به مین دلیل خوشحالم که توانستم مردم ایران را خوشحال کنم. طوسی در ادامه افزود: در این چند روز مردم به من محبت زیادی داشتند و پیام های محبت امیز زیادی دریاف کردم که باعث دلگرمی من بود. باعث شد بتوانم با روحیه ای بالا به مصاف رقبا بروم.

برنده مدال طلای 100 و 200 متر بازی های همبستگی کشورهای اسلامی همچنین متذکر شد: من برای مسابقات داخل سالن اسیا خود را اماده می کنم و امیدوارم امکانات لازم را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم با امادگی خوبی در این رقابت ها حاضر شوم.وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردی 2 طلا را کسب کنی، گفت: هدف من همین بود. خوشحالم توانستم مردم را خوشحال کنم. از مردم تشکر می کنم که در این مدت به من لطف داشتند.

طوسی موفق شد با ثبت زمان  23ثانیه و 72 صدم ثانیه عنوان قهرمانی را کسب کند. رکورد اصلی طوسی 23 ثانیه و 47 صدم ثانیه است که البته در این بازی ها وی این رکورد را ثبت نکرد. در این رقابت دونده تونسی دوم شد و همچنین مدال برنز نیز به دونده مالزیایی رسید

کسب سیزدهمین طلا در اندونزی

تیم تکواندوی میکس پومسه ایران سیزدهمین طلای کاروان را کسب کرد. در ادامه رقابت های تکواندوی سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تیم میکس پومسه ایران با ترکیب مهسا مردانی و مهدی جمالی موفق شد با کسب امتیاز 7.76 عنوان قهرمانی و مدال طلای این رقابت ها را به خود اختصاص دهد. ترکیه و اندونزی نیز در این رقابت ها عنوان دوم و سوم را کسب کردند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت کمیته ملی المپیک
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین