سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئول تبیان استان سمنان از طراحی جدید پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان برای چهارمین بار خبر داد و گفت: این سایت رونمایی شده و آماده ارائه خدمات به کاربران است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حجت الاسلام عرب اسدی:

سایت جدید تبیان استان سمنان رونمایی شد

سایت جدید تبیان سمنان

مسئول تبیان استان سمنان از طراحی جدید پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان برای چهارمین بار خبر داد و گفت: این سایت رونمایی شده و آماده ارائه خدمات به کاربران است.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام جواد عرب اسدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن اشاره به طراحی جدید سایت تبیان استان سمنان افزود: در طراحی جدید هشت بخش به سایت افزوده شده است.

وی استان، مقالات، اخبار، گوناگون، خانواده، آموزش، خدمات و سازمان را از بخش های سایت تبیان استان سمنان در طراحی جدید عنوان کرد و افزود: در بخش استان به معرفی شهرستان های استان، مشاهیر، جغرافیای طبیعی، اماکن مذهبی، آداب و رسوم، اوقات شرعی و اخبار استان پرداخته می شود.

مسئول تبیان استان سمنان سبک زندگی اسلامی، سلامت خانواده، اخلاق در خانواده، آیین همسرداری، تربیت فرزند، کودک و نوجوان و بانوان را از موضوعات بخش خانواده در طراحی جدید این سایت برشمرد و اظهار داشت: دین و اندیشه، قرق ضاله، مهدویت، علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و کشاورزی از موضوعات بخش مقالات است.

عرب اسدی با بیان اینکه در بخش خدمات نیز به موضوعاتی از جمله مسابقات، سرگرمی، قرآن آنلاین پرداخته می شود تصریح کرد: مخاطبان می توانند در قسمت قرآن آنلاین، سوره، آیه، صفحه، قاری و همچنین زبان مورد نظر که شامل چهار زبان فارسی، انگلیسی و ترکی است و همچنین نوع خط متن قرآن را انتخابات کنند.

وی، قسمت سازمان تبلیغات اسلامی را از دیگر بخش های طراحی جدید این سایت عنوان کرد و گفت: در این بخش به معرفی و جایگاه سازمان، معرفی واحدها، موسسات وابسته، یاداشت مدیر، اخبار سایت، مصاحبه، گزارش فعالیت ها تابلو اعلانات پرداخته می شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین