وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سری جدید برنامه بیان جاودان در 54 قسمت به روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بیان جاودان بار دیگر در شبکه قرآن


سری جدید برنامه بیان جاودان در 54 قسمت به روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.


بیان جاودان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه «بیان جاودان» با سری جدید دیگری  از امروز شنبه 30 شهریور مهمان خانه های مخاطبان خود می باشد.

سری جدید برنامه بیان جاودان  قرار است  در 54 قسمت در طول هفته به غیر از جمعه ها به صورت زنده و مستقیم از ساعت 16 الی 17  به روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما برود.

در این مجموعه به موضوعاتی از قبیل: آموزش روخوانی ویژه خواهران (شنبه ها)، آموزش تجوید مقدماتی (یكشنبه ها)، آموزش روخوانی ویژه برادران (دوشنبه ها)، حفظ (سه شنبه ها) آموزش مفاهیم و درك معنا (چهارشنبه ها) و آموزش حفظ قرآن كریم ویژه خواهران (پنجشنبه ها) خواهد پرداخت.

براساس این گزارش، این برنامه با حضور كارشناسانی از جمله آقایان: علی اكبر ملكشاهی، حسین رستمی، كریم دولتی و خانم ها: ناصری و شبانی قهرودی در طول هفته به موضوعات مطرح شده خواهند پرداخت.

در این مجموعه به موضوعاتی از قبیل: آموزش روخوانی ویژه خواهران (شنبه ها)، آموزش تجوید مقدماتی (یكشنبه ها)، آموزش روخوانی ویژه برادران (دوشنبه ها)، حفظ (سه شنبه ها) آموزش مفاهیم و درك معنا (چهارشنبه ها) و آموزش حفظ قرآن كریم ویژه خواهران (پنجشنبه ها) خواهد پرداخت

از مهترین تغییرات این برنامه به نسبت گذشته، پخش مسابقه تلفنی آن است که با توجه به موضوه هر روز  بینندگان می توانند در ابن مسابقه تلفنی شرکت کنند.

گفتنی است؛ تهیه كنندگی بیان جاودان كه در گروه تلاوت شبكه قرآن و معارف سیما تهیه شده است را سید محمد حسینی و ایمان رضوانی نیا برعهده دارند.

بخش قرآن تبیان


منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین