سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع کارشناسان تبیان سراسر کشور گفت: طرح مباحث فرهنگی باید متناسب با نیاز روز جامعه باشد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

طرح مباحث فرهنگی باید مناسب با نیاز روز باشد

حجت الاسلام سید جعفر مرتضوی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع کارشناسان تبیان سراسر کشور گفت: طرح مباحث فرهنگی باید متناسب با نیاز روز جامعه باشد .

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام سید جعفر مرتضوی با اشاره به این که مباحث فرهنگی پنهان است و دیده نمی‌شود گفت:  باوجود تلاش تمام دستگاه‌های فرهنگی در اجرای فرامین و توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای دقیق و مناسب برنامه‌های فرهنگی ولی این مقوله در دراز مدت خروجی خود را نشان می‌دهد  به‌همین لحاظ باید مباحث فرهنگی با استفاده از امکانات روز طراحی و اجرا شود.

وی در ادامه با اشاره به دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه وبرادر بزرگوارشان افزود: وجود امامزادگان در کشور برکتی است برای نظام اسلامی به همین خاطر به جرأت می توان گفت: برکات حاصله از وجود نازنین این امام معصوم و خواهرش غیر قابل توصیف است.

حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به حضور کارشناسان تبیان سراسر کشور در یاسوج گفت: امیداواریم شرایط خوبی برای حضور شما عزیزان مهیا شده باشد و این هم جز با الطاف خاصه الهی امکان پذیر نیست.

وی در پایان خطاب به کارکنان تبیان گفت : باید در فضای مجازی تأمین محتوا در مورد برنامه های شما قرار گیرد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین