سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برنامه هفته چهارم جام حذفی باشگاه‌های کشور یادواره آزادسازی خرمشهر از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد که در پایان این مرحله حریفان سپاهان، استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حریفان استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شوند


برنامه هفته چهارم جام حذفی باشگاه‌های کشور یادواره آزادسازی خرمشهر از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد که در پایان این مرحله حریفان سپاهان، استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شوند.

هفته چهارم از رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌ها کشور درحالی روز جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده با برگزاری 11 دیدار و با حضور تیم‌های دسته اولی پیگیری می‌شود که در پایان دیدارهای این مرحله، حریفان تیم‌های لیگ برتر خصوصا تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس مشخص خواهند شد

فوتبال، سپاهان

برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

جمعه - 92/6/29

* پدیده مشهد - شهرداری اردبیل، ساعت 15:30، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

شنبه - 92/6/30

* سیاه جامگان مشهد - صنعت نفت آبادان، ساعت 15:30، ثامن الائمه مشهد

* یزد لوله - نوژن شهرداری نوشهر، ساعت 15:45، شهید نصیری یزد

* مس رفسنجان - گاز فجر بم بوشهر، ساعت 15:45، تختی رفسنجان

* شهدا ارتش اصفهان - کاسپین قزوین، ساعت 16، تختی اصفهان

* پرسپولیس گناوه - نفت مسجد سلیمان، ساعت 16:15، شهید سراجی گناوه

* تالار وحدت همدان - گل‌گهر سیرجان، ساعت 16:15، قدس همدان

* نفت نوین آبادان - شهرداری دزفول، ساعت 16:15، تختی آبادان

* ملی حفاری اهواز - الوند همدان، ساعت 16:15، اختصاصی نفت اهواز

* نفت امیدیه - گیتی پسند اصفهان، ساعت 16:15، تختی امیدیه

* داماش ایرانیان - شهرداری جویبار یا صنایع دفاع تهران، ساعت 16 (با توجه به اینکه پرونده شهرداری جویبار در ارکان قضایی مفتوح  است، در صورت صدور رای قطعی جهت تعیین تیم مورد نظر تا روز بازی، این مسابقه برگزار می‌شود. در غیراینصورت تیم شهرداری جویبار و یا تیم تعیین شده از سوی ارکان قضایی از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.)

طبق دیدارهای برگزار شده، برنامه مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است: (تیم‌های میزبان و میهمان این مرحله بعد از پایان مرحله چهارم مشخص می‌شود)

هفته چهارم از رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌ها کشور درحالی روز جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده با برگزاری 11 دیدار و با حضور تیم‌های دسته اولی پیگیری می‌شود که در پایان دیدارهای این مرحله، حریفان تیم‌های لیگ برتر خصوصا تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس مشخص خواهند شد

* استقلال تهران - برنده دیدار شهدا ارتش اصفهان با کاسپین قزوین

* ملوان بندرانزلی - برنده دیدار مس رفسنجان با گاز فجر بم بوشهر

* نفت تهران - برنده دیدار داماش ایرانیان با شهرداری جویبار یا صنایع دفاع تهران

* ذوب‌آهن اصفهان - پیام آمل

* صبای قم - برنده دیدار نفت امیدیه با گیتی پسند اصفهان

* مس کرمان - برنده دیدار نفت نوین آبادان با شهرداری دزفول

* گسترش فولادتبریز - میناب طیور هرمزگان

* سپاهان اصفهان - برنده دیدار سیاه جامگان مشهد با صنعت نفت آبادان

* سایپا البرز - پرسپولیس گناوه با نفت مسجد سلیمان

* تراکتورسازی تبریز - ماشین سازی تبریز

* داماش گیلان - برنده دیدار یزد لوله با نوژن شهرداری نوشهر

* راه‌آهن سورینت - برنده دیدار تالار وحدت همدان با گل‌گهر سیرجان

* فولاد خوزستان - فولاد یزد

* فجرسپاسی شیراز - فولاد نوین اهواز

* پرسپولیس تهران - برنده دیدار پدیده مشهد با شهرداری اردبیل

* استقلال صنعتی خوزستان - برنده دیدار ملی حفاری اهواز با الوند همدان

بخش ورزشی تبیان


منبع:سایت فدراسیون

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین