وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان از پذیرش استعفای علیرضا رحیمی مدیرعامل این باشگاه توسط هیات مدیره خبر داد و گفت: استعفای رحیمی به دلیل خستگی و فشار کاری بوده است. ایشان قبل از این چندین بار استعفایشان را مطرح کرده بودند که در نهایت اعضای هیات مدیره ب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

موافقت هیات مدیره سپاهان با استعفای رحیمی


رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان از پذیرش استعفای علیرضا رحیمی مدیرعامل این باشگاه توسط هیات مدیره خبر داد و گفت: استعفای رحیمی به دلیل خستگی و فشار کاری بوده است. ایشان قبل از این چندین بار استعفایشان را مطرح کرده بودند که در نهایت اعضای هیات مدیره با این استعفا موافقت کردند و قرار است بزودی جانشین وی معرفی شود.

رحیمی

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در نشست یکشنبه شب هیات مدیره این باشگاه بار دیگر استعفای خود از سمت مدیرعاملی این باشگاه اصفهانی را مطرح کرد که مورد پذیرش اعضا قرار گرفت.

محمد ترابیان با تائید این خبر اظهار داشت: آقای رحیمی در این مدت چندین مرتبه استعفا داده بود که در نهایت اعضای هیات مدیره به دلیل خستگی و فشار کاری بسیاری که روی ایشان قرار داشت، با این استعفا موافقت کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: البته قرار بود ایشان تیم را ببندند و در صورتیکه اصرار بر استعفا داشته باشند، این مساله در هیات مدیره مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت در خصوص وضعیت ایشان تصمیم گیری شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان افزود: آقای رحیمی همچنان عضو هیات مدیره باشگاه باقی‌ می‌مانند و طی روزهای آینده هم سرپرست یا مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اصفهان توسط اعضای هیات مدیره معرفی خواهد شد.

محمد ترابیان با تائید این خبر اظهار داشت: آقای رحیمی در این مدت چندین مرتبه استعفا داده بود که در نهایت اعضای هیات مدیره به دلیل خستگی و فشار کاری بسیاری که روی ایشان قرار داشت، با این استعفا موافقت کرد

وی شایعات مطرح شده در مورد بازگشت محمدرضا ساکت به باشگاه سپاهان به عنوان مدیرعامل را کاملا تکذیب کرد و گفت: هنوز گزینه خاصی مورد نظر اعضای هیات مدیره وجود ندارد. ضمن اینکه هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان کاملا در جریان امور این باشگاه بوده و تصمیمی که به مصالح باشگاه است را اتخاذ می‌کند.

ترابیان همچنین گفت: هیات مدیره باشگاه سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه، زحمات آقای رحیمی در این دو سال را مورد ارج قرارداده و از ایشان به خاطر تلاش‌های بسیاری که در این مدت برای اعتلای باشگاه انجام داده‌اند، تقدیر و تشکر ویژه‌ای دارد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین