سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ساخت فیلم مستند فعالیت های تبلیغات اسلامی در اردبیل آغاز شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز ساخت فیلم مستند فعالیت های تبلیغات اسلامی در اردبیل

مستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیل

ساخت فیلم مستند فعالیت های تبلیغات اسلامی در اردبیل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، در راستای انعکاس فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل فیلم مستند معرفی عملکرد قرآنی، فرهنگی، تبلیغی، پژوهشی، آموزشی و فضای مجازی در اردبیل آغاز شد.

در تهیه این فیلم گروه فیلمبرداری به سرپرستی حسن اسدی بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلوزیون با حضور 10 روزه در استان اردیبل فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل در مرکز استان و شهرستان های تابعه را در قالب فیلم ضبط کرده و برای تهیه و تدوین فیلم مستند، اطلاعات و گزارش لازم را از کارشناسان مربوطه دریافت کردند.

گفتنی است، در تهیه این فیلم بخش های مختلف تبلیغات اسلامی اردبیل از جمله دارالقرآن الکریم، امور فرهنگی، جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی بانوان، آموزش و پژوهش، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان، کانون فرهنگی تبلیغی بلاغ المبین در قمست های مختلف فرهنگی و فضای مجازی از جمله سایت های تبیان اردبیل، مکتب تعزیه، جمعیت بانوان فرهیخته، گفتمان دینی، خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی و دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای اردبیل گزارش عملکرد فعالیت ها خود را ارائه کردند.

مستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیلمستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیلمستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیلمستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیلمستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیلمستند سازی از فعالیت های تبیان در اردبیل

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین