تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یك ساری از كسب 5 مدال طلا در لیگ علمی پایا توسط دانش آموزان مازندرانی خبرداد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كسب 5 مدال طلا در لیگ علمی پایا توسط دانش آموزان مازندرانی

كسب 5 مدال طلا در لیگ علمی پایا توسط دانش آموزان مازندرانی


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یك ساری از كسب 5 مدال طلا در لیگ علمی پایا توسط دانش آموزان مازندرانی خبر داد .


اردلان فریدونی گفت: دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان ناحیه یك ساری با كسب ده مدال در لیگ علمی پایا درخشش و افتخاری بزرگ در سطح كشور خلق نمودند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یك ساری بیان داشت: مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی در مقطع متوسطه اول در بخش انفرادی امیر رضی پور مدال طلا ، نوید گلی مدال نقره  و محمدرضا قاسمیان مدال برنز را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در بخش گروهی تیم اول با سرگروهی محمد شریفی به مدال طلا ،تیم دوم با سرگروهی مهراد ادیمی نقره و گروه سوم به سرپرستی مهدی معلم كلایی مدال برنز دست یافتند.

در بخش گروهی تیم اول با سرگروهی محمد شریفی به مدال طلا ،تیم دوم با سرگروهی مهراد ادیمی نقره و گروه سوم به سرپرستی مهدی معلم كلایی مدال برنز دست یافتند.

اردلان فریدونی تصریح كرد: در مقطع متوسطه دوم نیز در بخش انفرادی مدال طلای زیست شناسی توسط محمد حسین اصفهانی از مركز استعدادهای درخشان شهید بهشتی و مدال طلای انفرادی شیمی توسط نهال باقری از مركز فرزانگان 1ساری و در بخش گروهی مدال طلا باسرگروهی محمدحسین اصفهانی در رشته زیست شناسی و مدال نقره را با سرگروهی پرهام كریمی در رشته فیزیك به ارمغان آوردند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یك ساری ضمن تبریك به دانش آموزان و جامعه فرهنگی مازندران تداوم درخشش و توفیقات دانش آموزان در مركز استان را نشان از تلاش بی وقفه ،برنامه ریزی و استمرار رهپویان علم و دانش در خط حماسه علمی دانست.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان