سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در چندین سال اخیر، مشخصاً در مورد آیفون و آیپد، فلسفله طراحی اپل این بوده که محصولات ساده و خالصی را بسازد تا مشتری بعد از خرید فرصت پیدا کند با تهیه وسایل جانبی مثل کیس و کیف، با سلیقه خودش ظاهری متفاوت برای گجت رقم بزند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!


در چندین سال اخیر، مشخصاً در مورد آیفون و آیپد، فلسفله طراحی اپل این بوده که محصولات ساده و خالصی را بسازد تا مشتری بعد از خرید فرصت پیدا کند با تهیه وسایل جانبی مثل کیس و کیف، با سلیقه خودش ظاهری متفاوت برای گجت رقم بزند. ولی آیفون5C  این وسط ناقض این فلسفه نانوشته شد.

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

یا حتی فراتر اینکه اپل کمتر وارد ساخت وسایل جانبی برای آیفون و آیپد شده بود و به عنوان مثال ما تا امروز هرگز ندیده ایم کیبورد فیزیکی برای آیپد طراحی کند و فقط یک کاور ساده بیرون داده. ولی انگار سود خوب سازندگان وسایل جانبی برای آیپد و آیفون باعث شده اپل هم طمع کند. کیس های اختصاصی برای آیفون 5 سی و آیفون 5 اس، یا داک جدید برای این دو و کسی چه می داند یکی دو ماه دیگر برای آیپد چه!

شما فکر می کنید اپل بهتر از پس ساخت این لوازم جانبی بر می آید یا شرکت هایی که کارشان این است؟ در ادامه مطلب با ما باشید تا 10 کیس و کیف زیبا برای آیفون را ببینیم که قیمت شان از آیفون 5 سی 16 گیگابایتی با قرارداد اوپراتور یا به طور آزاد، فراتر است.

Case-Mate Madison

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

شرکت کیس-میت یک عالمه کاور برای آیفون می سازد. از جمله مدل Madison که با چرم پف دار و دانه های کریستال تزئین شده، و قیمتش 100 دلار است. یک کاناپه دستی!

 Sector 5 Case

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

سکتور 5 با روش سی.ان.سی از دل یک ورق آلومینیوم 6061 در آمده، سپس با پلیمر مورد استفاده در ماموریت های فضایی تکمیل و تقویت شده و در پشت آن نیز یک لایه چرم جیر مخملی قرار گرفته. همه اینها 139 دلار هزینه بر می دارد. مشتری هستید؟

Mulberry Slate Blue Grainy Print Leather Case

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

مالبری قول داده که این کیف چرمی بسیار خوشدست خواهد بود و هر چه سالخورده تر شود، نرمی بیشتری هم پیدا خواهد کرد. می توان امیدوار بود که این درست باشد و با پرداخت 140 چند سال از آن استفاده کرد. البته اگر آیفون های سال 2014 بزرگتر شوند، پول تان را دور ریخته اید، شاید هم با روزنامه خیس و فنر کار حل شود (به سبک کفش ها!)

Gucci Logo Embossed Case

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

در صورتی که دوستان تان لوگوهای متعدد G را روی این کیف چرمی ندیدند، یک پرچم سبز و قرمز در گوشه آن به اهتزاز در آمده تا کمی فخر فروشی کنید. البته بعد از پرداخت 160 دلار پول بی زبان.

Paul Smith Vintage Signature Stripe

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

با 170 دلار می توانید این کیف زیبا را بخرید ولی در نظر داشته باشید که با این قیمت، هر کدام از راه راه های روی آن 1.80 دلار برای تان آب می خورد! ارزشش را دارد؟

Jimmy Crystal iPhone Case

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

تعداد زیادی کریستال درخشان پشت آیفون خود می خواهید؟ آن هم از گنجینه جواهرات Swarovski؟ لطفا 175 دلار بدهید.

Ronin Bocote

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

قیمت زیاد این کیس را تنها می توان به چوب خوش رنگ و طرح دارش که مربوط به تنه درخت های کهن سال و قطور است، و البته فرآیند ساخت کاملا دستی آن نسبت داد. 180 دلار، با روکشی مخملی در پشت.

Dolce & Gabbana Fruit and Floral Patent Leather Sleeve

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

این هم کیفی ساخت Dolce & Gabbana؛ توضیح اضافه هم مگر می خواهد؟ 195 دلار و دیگر هیچ.

Continental Couture Stingray Skin Leather Cases

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

حتما می پرسید این کیس بی ریخت دیگر ساخت کیست که اینقدر گران به فروش می رسد. بحث بر سر سازنده آن نیست، بر سر جنسش است. جنس کیس از پوست Stingray (نوعی ماهی پهن برقی) است. اصلا تا به حال سعی کرده اید یکی شان را شکار کنید که به قیمت 280 دلاری این کیس ایراد می گیرید؟ نه واقعا!؟

Burberry Heart Print Case

10 کیس آیفون حتی گران‌تر از آیفون!

و در آخر، این کیس بلوبری تقریبا به گرانی یک عدد آیفون 5 سی بدون قرارداد است. 495 دلار ناقابل برای کیسی از جنس پوست گوساله همراه با دری با آهنرباهای مخفی.

 

بخش دانش و زندگی تبیان


منبع: نارنجی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین