سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نخستین نمایشگاه بین المللی آموزش و خدمات الکترونیکی آموزشی امروز با حضور سرپرست وزارت علوم تحقیقات و فناوری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، افتتاح شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افتتاح نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشی 

نخستین نمایشگاه بین المللی آموزش و خدمات الکترونیکی آموزشی امروز با حضور سرپرست وزارت علوم تحقیقات و فناوری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی، دکترجعفر توفیقی در مراسم گشایش گفت: محدودیت های منابع مالی دولتی به گونه ای است که نمی توانیم تنها از آموزش های سنتی با شیوه های حضوری استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: لازم است آموزش های الکترونیک که در سایر کشورهای جهان رواج دارد، در کشور نهادینه شود.

سرپرست وزارت علوم گفت:این نمایشگاه در توسعه تکنولوژی های آموزشی نقش بسیاری دارد زیرا امروزه شاهد تحولات بسیار جدی در شیوه های یاددهی و یادگیری هستیم.

گفتنی است، مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاورد های آموزشی خود از قبیل نرم افزار های آموزشی، مشاوره، پروژه های دانش آموزی، کلاس های مجازی و ...می پردازد.

نخستین نمایشگاه آموزش و خدمات الکترونیکی آموزشی با حضور نزدیک به 100 شرکت و مۆسسه آموزشی تا 24 شهریور در مکان نمایشگاه بین المللی تهران برپاست.

غرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشیغرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشیغرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشیغرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشیغرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشیغرفه تبیان در نمایشگاه آموزش و خدمات آموزشی

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین