سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سیدرضا صالحی امیری، سرپرست وزارت ورزش و جوانان بعدازظهر امروز با حضور در خانه کشتی از اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی که خود را برای حضور در مسابقات جهانی آماده می‌کنند بازدید کرد و به هر کدام از اعضای این تیم‌ها 5 سکه اهدا کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاداش وزیر ورزش برای گوش شکسته ها 


سیدرضا صالحی امیری، سرپرست وزارت ورزش و جوانان بعدازظهر امروز با حضور در خانه کشتی از اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی که خود را برای حضور در مسابقات جهانی آماده می‌کنند بازدید کرد و به هر کدام از اعضای این تیم‌ها 5 سکه اهدا کرد.


در ابتدای این دیدار بهرام مشتاقی و علی بیات سرپرستان تیم‌های ملی کشتی فرنگی آزاد توضیحاتی را در مورد شرایط اردوها و آمادگی کشتی‌گیران ارائه کردند. آنها از حضور سرپرست وزارت ورزش و جوانان ابراز خوشحالی کرده و عنوان کردند مدت‌ها منتظر حضور وی بودند. پس از آن کشتی‌گیران اعزامی به مسابقات جهانی و کادر فنی تیم‌های ملی به صالحی امیری معرفی شدند.

صالحی امیری

صالحی‌امیری خطاب به کشتی‌گیران گفت: کشتی رشته مورد علاقه و ذاتی‌ ماست. درباره مشکلاتم نگران نباشید حتما تمام آنها را حل می‌کنیم.

وی ادامه داد: از سجادی و هاشمی خواستم که تلاش کنند تمام نیازها و دغدغه‌های کشتی‌گیران برطرف شود. به رسول خادم هم قول دادیم دغدغه‌ای باقی نماند.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: سعی کردیم در حد توان امکانات را فراهم کنیم و از کشتی‌گیرانی که موفق به کسب مدال در مسابقات جهانی شوند، تقدیر کنیم.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی در مورد مسائل و مشکلات گذشته‌ی فدراسیون‌ها گفت: بنا نداریم به گذشته بازگردیم و فقط می‌خواهیم به آینده نگاه کنیم. مطمئنا تیم‌های ما هم‌چنان غرورآفرین خواهند بود و افتخارات بسیاری را برای ورزش ما کسب خواهند کرد.

صالحی امیری در پاسخ به سوالی درباره‌ی وضعیت فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند، اظهار کرد: در یک بازه زمانی و تا پایان سال تکلیف تمام این فدراسیون‌ها را مشخص خواهیم کرد. فدراسیون‌ها ساز و کار قانونی خود را دارند و ما از حضور به مسائل انتخاباتی فدراسیون‌ها پرهیز خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد این‌که آیا از رسول خادم در وزارت ورزش بهره خواهد برد گفت: برادران خادم سرمایه‌های ملی ما هستند و ما نسبت به آنها احترام زیادی قائل هستیم. آنها در گذشته‌ی نه چندان دور افتخارات زیادی را برای ورزش ایران آفریده‌اند و باید در عرصه‌ی ورزش حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد این‌که آیا از رسول خادم در وزارت ورزش بهره خواهد برد گفت: برادران خادم سرمایه‌های ملی ما هستند و ما نسبت به آنها احترام زیادی قائل هستیم. آنها در گذشته‌ی نه چندان دور افتخارات زیادی را برای ورزش ایران آفریده‌اند و باید در عرصه‌ی ورزش حضور داشته باشند

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در مورد اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: بر اساس یک تقسیم‌بندی مشخص خواهیم کرد که کدام تیم‌ها امسال و سال آینده به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد تا از آنها حمایت کنیم. تقسیم‌بندی ما بر اساس اولویت‌های ملی خواهد بود.

صالحی امیری در پاسخ به سوالی درباره‌ی مسائل مالی فدراسیون‌ها افزود: تلاش می‌کنیم ساز و کاری ایجاد کنیم که فدراسیون‌ها در زمینه‌ی مسائل مالی خودکفا باشند و استقلال خود را حفظ کنند.

وی در مورد آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی فوتبال نیز اظهار کرد: آقای کی‌روش یک مرخصی 10 روزه را از فدراسیون فوتبال گرفته و اتفاق خاصی در روزهای اخیر رخ نداده است. ثبات و آرامش در فدراسیون فوتبال وجود دارد. امیدواریم با روحیه دادن به کادر تیم ملی بتوانیم در آینده شاهد موفقیت‌های تیم ملی باشیم. وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای حمایت از تیم ملی فوتبال انجام خواهد داد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: وزارت ورزش
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین