سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس ستاد هفته روابط‌ عمومی از برگزاری برنامه‌های هفته روابط عمومی سال 1393 در استان‌های مختلف کشور خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه‌های هفته روابط عمومی کشوری شد

سید غلامرضا کاظمی دینان

رئیس ستاد هفته روابط‌ عمومی از برگزاری برنامه‌های هفته روابط عمومی سال 1393 در استان‌های مختلف کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سید غلامرضا کاظمی دینان، رئیس ستاد هفته روابط‌ عمومی در پایان جلسه امروز ستاد اجرایی هفته روابط‌ عمومی که با حضور اعضای آن در هتل ایرانشهر برگزار شد با اعلام این خبر گفت: در اردیبهشت ماه سالجاری که برای اولین بار، هفته گرامیداشت روابط‌عمومی به همت دبیرخانه‌های دائمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک و کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، و با همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف برگزار شد، تهران به عنوان میزبان برنامه‌ها در نظر گرفته شد اما در جلسه امروز و در پاسخ به درخواست همکاران صنف روابط‌عمومی در استان‌ها، مصوب شد برنامه‌های این هفته از طریق نمایندگی‌های ستاد در استان‌ها نیز اجرا شود.

وی افزود: امکانات، همت و خواست فعالان روابط‌عمومی در استان‌ها، مهم‌ترین شرط برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته روابط‌عمومی در اردیبهشت‌ماه سال آتی در استان‌ها خواهد. در این زمینه استانداردهایی مدنظر ستاد است که در زمان لازم، اعلام خواهد شد. اطمینان دارم برنامه‌های گرامیداشت هفته روابط‌عمومی در سال آینده، شکوه و تأثیرگذاری بیشتری نسبت به سال جاری خواهد داشت.

رئیس ستاد هفته روابط‌عمومی گفت: از استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی سراسر کشور درخواست می‌کنم برنامه‌های پیشنهادی خود را برای برگزاری هفته‌ای در خور شأن روابط‌ عمومی، به نشانی پست الکترونیک info@eprcenter.ir  ارسال کنند.

رونمایی از سردیس پروفسور معتمد‌نژاد‌، برگزاری هشتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، برگزاری دومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، گردهم آیی پیشکسوتان و فعالان روابط‌عمومی و رسانه، رونمایی از 5 جلد کتاب در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی، حضور در میان خانواده‌های فعالان درگذشته از این حوزه، گرامیداشت یاد آنان و امضای طوماری خطاب به شورای فرهنگ عمومی برای نامگذاری یک هفته به جای روز روابط‌ عمومی در تقویم رسمی کشور از برنامه‌های نخستین هفته گرامیداشت روابط‌ع مومی در کشور بود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین