تبیان، دستیار زندگی
معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از راهیابی یک دانش آموز کاشانی به چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز کشور خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش آموز کاشانی، به اردوی تدارکاتی تیم ملی تنیس نوجوان اعزام شد

دانش آموز کاشانی، به اردوی تدارکاتی تیم ملی تنیس نوجوان اعزام شد


معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از راهیابی یک دانش آموز کاشانی به چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز کشور خبر داد.


سید احمد افراشی گفت: در این مرحله ، که از دوم شهریور به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز ایران آغاز شده است، "محمد رضا حنطه" به همراه "محمد بشیری" و "متین حیدری"، شرکت دارند.

وی اظهار داشت: "محمد رضا حنطه ای" دانش آموز کاشانی در اردیبشهت ماه گذشته در مسابقات شیراز با کسب 5/11 امتیاز جواز ورود به تیم ملی را به دست آورد.

به گفته وی، اولین اردوی تیم ملی تنیس نوجوانان از 24 اردیبهشت تا سوم خرداد ،  دومین اردوی این تیم نیزهشتم تا شانزدهم تیر، سومین اردو  در تیرماه مشهد برگزار شده و چهارمین اردوی این تیم نیز در تهران برگزار می شود.

اولین اردوی تیم ملی تنیس نوجوانان از 24 اردیبهشت تا سوم خرداد ، دومین اردوی این تیم نیزهشتم تا شانزدهم تیر، سومین اردو در تیرماه مشهد برگزار شده و چهارمین اردوی این تیم نیز در تهران برگزار می شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: محمدرضا حنطه، به عنوان تنها نماینده استان اصفهان به جمع اعضا تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان پیوسته و در مسابقات آسیایی شرکت می کند.افراشی افزود: نوزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در بخش‌های انفرادی، دو نفره و تیمی هشتم تا دوازدهم شهریورماه به میزبانی قطر و در سالن الغرافه دوحه برگزار می‌شود .


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان