سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیرخانه جشنواره وبلاگ‌نویسی تبیان قم، پایان مهلت ثبت نام در جشنواره را طبق زمان‌بندی‌های اعلام شده قبلی در پایان روز 10 شهریورماه اعلام كرده بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نتایج جشنواره وبلاگ تبیان قم ولادت حضرت امام رضا(ع) اعلام می‌شود

جشنواره وبلاگ تبیان قم

دبیرخانه جشنواره وبلاگ‌نویسی تبیان قم، پایان مهلت ثبت نام در جشنواره را طبق زمان‌بندی‌های اعلام شده قبلی در پایان روز 10 شهریورماه اعلام كرده بود.

به گزارش روابط عمومی، دبیرخانه جشنواره وبلاگ‌نویسی تبیان قم، ضمن قدردانی از شركت‌كنندگان در جشنواره و عذرخواهی از كسانی كه بعد از تاریخ مقرر جهت ثبت نام به سایت مراجعه كرده‌اند، اعلام كرد: به جهت رعایت قوانین جشنواره و زمان كافی برای داوری وبلاگ‌ها مجبور شدیم علی‌رغم مراجعه تعداد قابل توجهی از وبلاگ‌نویسان به سایت در ساعات بعد از اتمام مهلت اعلام شده، امكان ثبت نام در سایت را متوقف كنیم.

لذا از همه وبلاگ‌نویسان دینی دعوت به عمل می‌آوریم در دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی كه در نیمه دوم امسال برگزار می‌شود، شركت كنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت پیگیری اخبار مربوطه به وب‌سایت جشنواره به آدرس blogs.qido.ir مراجعه كنند.

دبیرخانه جشنواره وبلاگ‌نویسی تبیان قم اظهار كرد: جلسات كمیته‌های اصلی و فرعی داوری جشنواره از چندی قبل جهت هماهنگی‌های لازم تشكیل شده است و داوری وبلاگ‌ها در تاریخ اعلام شده شروع می‌شود. امیدواریم بتوانیم نتایج اولیه داوری‌ها را تا 19 شهریورماه اعلام كنیم.

این دبیرخانه استقبال از جشنواره را در حد مطلوب ارزیابی و بیان كرد كه این استقبال از جشنواره نشان از ظرفیت مناسب وبلاگ‌نویسی دینی در كشور دارد كه باید برای توسعه و تقویت آن برنامه‌ریزی مناسب صورت گرفته و از هفكری خود وبلاگ‌نویسان در این زمینه سود جست.

این دبیرخانه در خصوص مراسم اختتامیه جشنواره كه مصادف با ولادت حضرت امام رضا(ع) خواهد بود، بیان كرد: سعی داریم با استفاده از ظرفیت‌های معنوی ــ مذهبی استان مراسم اختتامیه را برای مدعوین محترم پربار و به یاد ماندنی برگزار كنیم.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین