تبیان، دستیار زندگی
رئیس آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران، از عرضه لوازم التحریر دانش آموزان با نماد ایرانی، اسلامی و ۵۰ درصد تخفیف خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عرضه لوازم التحریر ایرانی اسلامی با 50 درصد تخفیف در تهران

عرضه لوازم التحریر ایرانی اسلامی با ۵۰ درصد تخفیف در تهران


رئیس آموزش و پرورش منطقه 9 تهران، از عرضه لوازم التحریر دانش آموزان با نماد ایرانی، اسلامی و 50 درصد تخفیف خبر داد

علی عزتی در حاشیه مراسم رونمایی از طرح های ایرانی- اسلامی نوشت افزار و دفاتر دانش آموزان اظهار کرد: این نمایشگاه نخستین برنامه در سطح آموزش و پرورش است و معتقد هستیم باید این موضوع در سایر مناطق نیزتعمیم پیدا کند.

وی افزود: با توجه به اینکه عرصه برای 12 میلیون دانش آموز در آموزش و پرورش فراهم است، امیدواریم بتوانیم با این کار نمادهای ملی و مذهبی خودمان و الگوهای هشت سال دفاع مقدس را به دانش آموزان و خانواده ها معرفی کنیم.

عزتی به ویژگی های برپایی نمایشگاه های عرضه لوازم التحریر ایرانی- اسلامی در منطقه 9 شهر تهران اشاره و خاطرنشان کرد: لوازم التحریر ارائه شده نسبت به بازار تا 50 درصد تخفیف دارد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در 8 فروشگاه و نمایشگاه در سطح منطقه 9 آموزش و پرورش تهران برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران اضافه کرد: نمایشگاه مرکزی لوازم التحریر ایرانی - اسلامی در خیابان هوشیار و جنب اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار و دیگر فروشگاه ها نیز در وردآورد کرج، شهرک آزادی، مهرآباد جنوبی، تهرانسر و سطح مدارس با توجه به آمادگی آنها برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه از سوم شهریور آغاز و تا 25 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

500 هزار جلد انواع دفتر و لوازم التحریر برای 40 هزار دانش آموز محصل در منطقه 9 آموزش و پرورش تهران تولید شده است.

به گفته عزتی، 500 هزار جلد انواع دفتر و لوازم التحریر برای 40 هزار دانش آموز محصل در منطقه 9 آموزش و پرورش تهران تولید شده است.

شایان ذکر است؛ در این جهاد فرهنگی که در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی رخ نموده است، تصاویری از دلاور مردان عرصه ایثار و شهادت نظیر شهید چمران، شهید احمدی روشن، میرزا کوچک خان جنگلی، زنده یاد جهان پهلوان تختی و.... پیش روی دانش آموزان قرار گرفته تا علاوه بر خنثی کردن آثار تهاجم فرهنگی بیگانگان، همواره یاد و خاطره دلاور مردی های آنان که با نثار خون پاک خودعزت، اقتدار و استقلال را پیش کش ملت غیور ایران اسلامی کرده اند را در اذهان جاودانه سازد.


نام منبع: خبرگزاری ایسنا

بخش سفیران تبیان