تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم از ثبت‌نام اینترنتی 8620 دانش آموز در مدارس شهرستان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ثبت‌نام اینترنتی دانش‌آموزان در مدارس شهرستان جم استان بوشهر

ثبت‌نام اینترنتی دانش‌آموزان در مدارس شهرستان جم استان بوشهر


مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم از ثبت‌نام اینترنتی 8620 دانش آموز در مدارس شهرستان خبر داد.


حسین اسکندری در نشست كمیته برنامه‌ریزی و ستاد پروژه مهر شهرستان جم اظهار داشت: برای سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس برنامه ریزی لازم انجام شده است و آمادگی كاملی برای آغاز سال تحصیلی جدید داریم.

وی افزود: جلسات و نشست‌های متعددی با حضور کارشناسان و مدیران مدارس برای برنامه‌ریزی دقیق و اساسی ستاد پروژه مهر در شهرستان برگزار شده و به نتایج خوبی نیز رسیده‌ایم.

مدیر آموزش و پرورش جم همچنین مطالبی را پیرامون بازگشایی مدارس و ستاد پروژه مهر شهرستان تشریح كرد و یادآور شد: كار ساماندهی فضاهای آموزشی و سازماندهی نیروی انسانی صورت گرفته و ابلاغ قریب به اتفاق همكاران در مقاطع مختلف تحصیلی صادر گردیده است .

وی به كمبود نیرو در مقطع ابتدایی اشاره كرد و گفت : با توجه به اجرای نظام جدید آموزش کشور  در مقطع ابتدایی باكمبود نیرو مواجه هستیم که با بازگرداندن نیروهای ابتدایی از دوره های دیگر بخشی از این مشکل بر طرف گردیده و امید می‌رود به همت اداره كل آموزش و پرورش این مشكل بطور کامل مرتفع گردد.

علی رغم وجود مشکلاتی در زمینه استفاده از اینترنت در بخش وسیعی از روستا های شهرستان ، با تلاش های مدیران و معاونان آنان در مدارس تا کنون8620 نفر از دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی ثبت نام اینترنتی كرده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش جم  از ثبت‌نام اینترنتی 8620 دانش‌آموز در مدارس شهرستان خبر داد و افزود: علی رغم وجود مشکلاتی در زمینه استفاده از اینترنت در بخش وسیعی از روستا های شهرستان  ، با تلاش های مدیران و معاونان آنان در مدارس تا کنون8620 نفر از دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی ثبت نام اینترنتی كرده‌اند.

اسکندری بیان كرد: در سال تحصیلی جدید برای افزایش سطح كیفی تحصیل دانش‌آموزان،دوره‌های آموزشی و كلاس‌های توجیهی برای همکاران بویژه در دوره ابتدایی در نظر گرفته شده که به لطف خداوند در نیمه اول شهریور ماه شاهد برگزاری این دوره ها خواهیم بود.

وی ابراز داشت:با برگزاری جلسات متعدد ، نیازهای اساسی در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری در سطح مدارس شناسایی شده و برنامه ریزی های بسیار خوبی نیز در این زمینه صورت گرفته و مهر ماه امسال بدون کمترین دغدغه به استقبال دانش آموزان در مقاطع مختلف خواهیم رفت.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان