سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» محصول فاخر مۆسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان، شهریورماه امسال همزمان با نمایشگاه بزرگ رسانه‌های دیجیتال و پایان یافتن مراحل فنی رونمایی خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» شهریورماه امسال رونمایی خواهد شد

بازی رایانه‌ای مبارزان جنگل

بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» محصول فاخر مۆسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان، شهریورماه امسال همزمان با نمایشگاه بزرگ رسانه‌های دیجیتال و پایان یافتن مراحل فنی رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» محصول فاخر مۆسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی دفتر گیلان تبیان، شهریورماه امسال همزمان با نمایشگاه بزرگ رسانه‌های دیجیتال و پایان یافتن مراحل فنی رونمایی خواهد شد.

بازی مبارزان جنگل یك بازی اكشن اول شخص تیراندازی است، در بازی مبارزان جنگل بازیكن نقش جوانی روستایی را ایفا خواهد كرد كه پدرش توسط روس‌هایی كه گیلان را اشغال كرده‌اند كشته شده است. در همین ایام فردی به نام میرزا كوچك با تعداد معدودی از آزادی‌خواهان گیلانی، برای بیرون راندن روس‌ها از شمال ایران و پایان دادن به ظلم و ستم آنها دست به قیام مسلحانه زده است.

عباس نیز كه مانند اغلب مردم گیلان دل پری از ظلم و ستم روس‌ها دارد، با خانواده‌اش وداع می‌كند و برای پیوستن به مبارزان راهی جنگل‌های گیلان می‌شود.

در راه رسیدن به پایگاه مبارزان جنگل، عباس با عده‌ای قزاق برخورد می‌كند كه جوانی را به اسارت گرفته‌اند پس از درگیری مسلحانه با قزاق‌ها عباس موفق می‌شود مرد جوان را از چنگ روس‌ها رها كند و پس از فرار از دست قزاق‌ها با هم به مخفیگاه مبارزان جنگل بروند و به میرزا كوچك و یارانش بپیوندند.

از این پس عباس و دوستش میثم جنگلی می‌شوند در تمام نبردها دوشادوش میرزا كوچك و یارانش برای بیرون راندن اشغالگران از ایران می‌جنگند. این بازی بسیار جذاب تاریخی، شهریورماه امسال و در جریان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال رونمایی خواهد شد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین