سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در بازدید از غرفه مۆسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان در بزرگترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای كشور، گفت: باید با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم مقابله شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حجت‌الاسلام خاموشی تأكید كرد:

لزوم مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی

دکتر خاموشی در غرفه تبیان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در بازدید از غرفه مۆسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان در بزرگترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای كشور، گفت: باید با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم مقابله شود.

به گزارش روابط عمومی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در سومین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای كه از 22 مردادماه آغاز شده؛ پنجشنبه 24 مردادماه در مهمانی بخش تبیان گفت: باید با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم مقابله شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جریان بازدید از نمایشگاه گفت: نمایشگاه بازی‌ها از نظر فنی و تولید بازی‌ها گام موفقی را نسبت به سال‌ها و سنوات گذشته برداشته و طراحی غرفه‌ها در مقایسه با دو دوره گذشته بی‌سابقه بود.

حجت‌الاسلام خاموشی افزود: بنیاد بازی‌‌ها باید از نظر منابع مالی، تجاری‌سازی و ساده‌سازی قوانین تقویت شود. بازی بر خط نیاز به سرورهای پشتیبان دارد كه با تلاش بنیاد و برگزاری مذاكره این باید مشكل حل شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأكید بر اینكه باید با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم مقابله شود بیان كرد: بازی‌های خارجی در ایران فیلتر فرهنگی می‌شوند و در رده‌های سنی مختلف وارد بازار می‌‌شود.

خاموشی یادآور شد: باید تلاش شود تا بازی‌های بومی به مرحله‌ای برسد كه به كشورهای خارجی صادر شود.

وی با ابراز امیدواری از پیشرفت روز افزون بازی‌های بومی افزود: استقبال از نمایشگاه چشمگیر و قابل قیاس با هیچ یك از نمایشگاه‌های فرهنگی دیگر نیست. مسئولان باید به بخش فناوری توجه ویژه داشته باشند و با همكاری دولت جدید با تهاجم فرهنگی بیش از بیش مقابله شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین