تبیان، دستیار زندگی
کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، رتبه برتر جشنواره مطبوعات اصفهان را به دست آورد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان رتبه برتر جشنواره مطبوعات را به خود اختصاص داد

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان رتبه برتر جشنواره مطبوعات را به خود اختصاص داد


کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، رتبه برتر جشنواره مطبوعات اصفهان را به دست آورد .


سیدجلال جلیلی نوش آبادی کارشناس روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کاشان، رتبه برتر هشتمین جشنواره مطبوعات و نمایندگی خبرگزاری های داخلی استان اصفهان را به دست آورد.

جلیلی نوش آبادی، با مقاله "ضرورت ایجاد معاونت اقتصادی در آموزش و پرورش " به واکاوی موضوع راه های نجات آموزش و پرورش از کسری بودجه این نهاد  راهکارهای درآمد زایی جامعه فرهنگی شاغل و بازنشسته پرداخته است.

در هشتمین جشنواره مطبوعات استان اصفهان ، یک‌هزار و 125 اثر در بخش تخصصی و 1379 اثر در بخش موضوعی و مجموعا دوهزار و 504 اثر  شرکت داشتند و  118 اثر مورد تقدیر قرار گرفت که 33 نفر در بخش تخصصی و 85 نفر در بخش موضوعی بودند.

در این دوره جشنواره مطبوعات و نمایندگی های داخلی استان اصفهان در بخشهای مصاحبه، گزارش، طراحی و گرافیک، عکس، مقاله و سرمقاله و یادداشت در 20 بخش ویژه مورد داوری قرار گرفت.

در این دوره جشنواره مطبوعات و نمایندگی های داخلی استان اصفهان در بخشهای  مصاحبه، گزارش، طراحی و گرافیک، عکس، مقاله و سرمقاله و یادداشت در 20 بخش ویژه مورد داوری قرار گرفت.

هشتمین جشنواره مطبوعات و نمایندگی خبرگزاری‌های داخلی استان اصفهان امسال خبرنگاران را در بخش مدرسه، سلامت، میراث فرهنگی، دین، فرهنگ شهروندی، بصیرت و فرهنگ، اوقاف و امورخیریه، عشایر، اعتیاد و مواد مخدر، رسانه دیداری و شنیداری، طنز مکتوب به رقابت خبری دعوت کرده بود.

سازمان‌دهی نماز، سنت‌های آئینی، ادیان و فرق، امر به معروف و نهی از منکر، پلیس و امنیت، ورزشی و فرهنگی، خانواده، رسالت و مطبوعات  از دیگر بخش‌هایی است که اصحاب رسانه اصفهان در آن بایکدیگر رقابت کردند.

ورزش و جوانان، حمایت اجتماعی و جهاد اقتصادی از دیگر بخش‌های این جشنواره بود.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان