تبیان، دستیار زندگی
رییس دفاع از انجمن حقوق معلولان ایران از توزیع هزار بسته فرهنگی در میان دانش آموزان معلول در سال تحصیلی ۹۳ - ۹۲ خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توزیع یک هزار بسته فرهنگی در میان دانش آموزان معلول

توزیع یک هزار بسته فرهنگی در میان دانش آموزان معلول


رییس دفاع از انجمن حقوق معلولان ایران از توزیع هزار بسته فرهنگی در میان دانش آموزان معلول در سال تحصیلی 93 - 92 خبر داد.


علی همت محمود نژاد روز شنبه گفت: در سال تحصیلی جدید، یک هزار بسته فرهنگی در میان یک هزار دانش آموز معلول کلاس اولی توزیع خواهد شد.

محمود نژاد افزود: این بسته های فرهنگی قرار است میان دانش آموزان معلول کلاس اولی در سطح شهر تهران توزیع شود.

وی در توضیح محتوای این بسته های فرهنگی گفت: این بسته ها شامل لوازم التحریر مانند مداد، خط کش، دفتر و پاک کن و دیگر وسایل مورد نیاز دانش آموزان است.

محمود نژاد با بیان اینکه ارایه بسته های فرهنگی با همکاری سازمان بهزیستی صورت خواهد گرفت، تاکید کرد تعاملات ما همچنان با این نهاد متولی وضعیت معلولان ادامه دارد و امیدواریم که شاهد ارتقای بیش از پیش وضعیت معلولان در کشور باشیم.

این بسته ها شامل لوازم التحریر مانند مداد، خط کش، دفتر و پاک کن و دیگر وسایل مورد نیاز دانش آموزان است.

وی افزود: تعاملات این مجموع به هیچ وجه با سازمان بهزیستی از بین نرفته است و همچنان ادامه دارد.

محمود نژاد درپی به وجود آمدن حاشیه و جنجال های خبری پیرامون خبر نگهداری معلولان در اصطبل، افزود: این در حالی است که ما همچنان با سازمان بهزیستی در پی مذاکره و رایزنی برای رفع مشکلات معلولان هستیم.

محمود نژاد تاکید کرد این مسایل هیچ ارتباطی به تعامل دوطرفه ما با یکدیگر ندارد و این دو مجموعه طبق روال گذشته در حال همکاری هستند.

وی گفت: به عنوان مثال، اکنون با هماهنگی های صورت گرفته با معاونت توانبخشی بهزیستی، قرار است 140 ویلچر به 140 معلول ارایه شود.

به گفته وی، این وسیله میان معلولان شهرستان ری و شهر تهران توزیع خواهد شد.


 منبع: خبرگزاری ایرنا

بخش سفیران تبیان