سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همزمان با برگزاری دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی، نمایشگاهی از دستاوردها و تجارب شرکت ها و صنایع نوآور تولیدی و کارآفرین کشور، برپا خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی تولید و کارآفرینی

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی تولید و کارآفرینی

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی تولید و کارآفرینی اختصاصی آفتاب همزمان با برگزاری دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی، نمایشگاهی از دستاوردها و تجارب شرکت ها و صنایع نوآور تولیدی و کارآفرین کشور، برپا خواهد بود.

 

مدیر اجرایی نمایشگاه اعلام کرد این نمایشگاه طی روزهای 19 لغایت 22 شهریور ماه سال جاری و در فضایی به مساحت 1500 متر مربع در مرکز کلانشهر قم، محل سالن نمایشگاهی مجتمع امام خمینی(ره) هم جوار گلزار شهدای شهر قم برگزار خواهد شد.

 

سیده مهوش شیرمردی با اشاره به ابعاد استراتژیک نمایشگاه از بعد زمان و مکان و همچنین حضور حدود 3000 نفر از نخبگان، مدیران عالی، ارشد و میانی شرکت ها و سازمان های تولیدی، بازرگانی و خدماتی و همچنین بازدید عموم مردم افزود: این نمایشگاه زمینه جذب و توسعه بازار اقتصادی، ترویج نام و نشان تجاری، تعامل و همکاری رو در رو سازمان ها، شرکت ها و موسسات را با مشتریان فراهم نموده همچنین پیوند وثیق بین علم و صنعت ، توسعه اشتغالزایی و كارآفرینی و شناسایی فرصت های شغلی كشور را ایجاد می نماید.

 

وی در ادامه افزود: به منظور پاسداشت تجربه های ارزشمند مدیران سازمان ها، شرکت ها و موسسات موفق که با آینده نگری و نگاه استراتژیک خود، پای در راه تعالی سازمانی نهاده اند، از مدیران 10 برند برتر نمایشگاه تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

همچنین دو برنامه ویژه جهت فراهم سازی ارتباط علم با صنعت برای نخستین بار در کشور برگزار خواهد شد:

 

"اتاق فکر بازرگانی و کلینیک صنعتی" با حضور اکثر مدیران عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی 30 استان کشور به همراه مدیران صنایع نوآور تولیدی و کارآفرین کشور و "اتاق فکر دانش و کارآفرینی"با حضور روسای مراکز رشد و پارک های علم و فناوری دانشگاه های کشور و شرکت های زیر نظر آنها.

 

منبع: پایگاه اینترنتی آفتاب

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: نسرین صادقی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین