تبیان، دستیار زندگی
شکر خدای تعالی را به جای می‌آوریم که یک بار دیگر، توفیق قدردانی از تلاش‌های شما کاربران گرامی بخش ثبت مطالب روزانه تبیان را به ما ارزانی داشته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برندگان خرداد و تیر ثبت مطالب

شکر خدای تعالی را به جای می‌آوریم که یک بار دیگر، توفیق قدردانی از تلاش‌های شما کاربران گرامی بخش ثبت مطالب روزانه تبیان را به ما ارزانی داشته است. ضمن معرفی برندگان خرداد و تیر این بخش، از زحمات این عزیزان با کارت هدیه‌ای به ارزش 50 هزار تومان، قدردانی می‌نماییم.

برنده خرداد ماه: BEGAM10

برنده تیر ماه:  jijimoon

همچنین از شما دوستان عزیز نیز دعوت می‌شود تا به مطالعه دست‌نوشته‌های خواندنی و مطالب زیبا و متنوع دوستان خوب خودتان بپردازید و خودتان نیز در بخش ثبت مطالب روزانه، فعالیت نمایید.

آیا می‌دانید که از منتخبین ثبت مطالب روزانه تبیان، هر ماه با یک هدیه نفیس، قدردانی می‌شود؟

با فعالیت در بخش ثبت مطالب روزانه تبیان، ممکن است شما هم جزو برندگان ما در ماه‌های آینده معرفی شوید. پس تا فرصت هست، برای حضور و فعالیت چشمگیر، به جمع ما بپیوندید.

شایان ذكر است كه در حال حاضر، جشنواره‌ای در بخش ثبت مطالب روزانه در حال اجراست كه در آن، به هشت نفر از کاربرانی که بیشترین و بهترین مطالب را از 15 تیر ماه سال جاری الی 24 مهر ماه، هم از جهت کمی و هم از جهت کیفی در بخش ثبت مطالب روزانه به صورت مستمر داشته باشند، جوایزی نفیس اهدا خواهد شد. برای كسب اطلاعات بیشتر، به اینجا مراجعه كنید.

مدیریت ثبت مطالب روزانه از طرفداران پروپاقرص این بخش دعوت می‌کند تا مطالب متنوع خود را هر روز جذاب‌تر از دیروز در این بخش ثبت کنند. ثبت مطالب تبیان، گنجینه‌ای از دانش‌ها و دانستنی‌های متنوع است. به امید حضور گرم‌تر و پرشورتر شما عزیزان.

ثبت مطالب روزانه تبیان، مجموعه‌ای با ارزش از دانستنی‌ها


باشگاه کاربران تبیان – ثبت مطالب روزانه

برای دیدن اخبار مربوط به ثبت مطالب اینجا را کلیک کنید

برای ورود به جمع ثبت مطلبی‌ها اینجا را کلیک کنید

برای ثبت مطلب اینجا را کلیک کنید

برای دیدن مطالب مدیر ثبت مطالب اینجا را کلیک کنید

در صورتی که می‌خواهید با مشاوره ثبت مطالب تماس بگیرید، اینجا را کلیک کنید

کاربران ثبت مطالب و شبکه اجتماعی

باشگاه كاربران در ثبت مطالب