سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ما گروهی چهار نفره هستیم: مروارید بشیرفرهمند، ارغوان جهان آرا، سپیده محجوب وسارا درم بخش کلاس دوم، رشته ریاضی از دبیرستان نوآور در رشته فیزیک مکانیسم....
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور
در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

بیسه ( بازی، یادگیری، سرگرمی، هوش )

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتبیان : با سلام و وقت به خیر ، لطفاً خودتان را معرفی کنید.
ما گروهی چهار نفره هستیم: مروارید بشیرفرهمند، ارغوان جهان آرا، سپیده محجوب وسارا درم بخش کلاس دوم، رشته ریاضی از دبیرستان نوآور در رشته فیزیک مکانیسم.

 

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتبیان: کار شما در چه زمینه ای است و انگیزه شما برای شروع به این کار چه بوده است؟

پروژه ما یک صفحه بازی متحرک می باشد به نام بیسه که مخفف بازی، یادگیری، سرگرمی، هوش می باشد که همه در این مجموعه گرد هم آمده اند. این بازی برگرفته از بازی انگری بردز( جوجه های خشمگین) است که اخیراً بین تمام رده های سنی طرفداران زیادی دارد و همین انگیزه ای شد برای شروع به این کار.

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

از آنجایی که قصد داشتیم جز بازی و سرگرمی، جنبه آموزشی نیز داشته باشد، تا حد امکان اختیار بازی را به دست کسی که بازی می کند سپردیم. روند این بازی به روش آزمون و خطا طراحی شده و به شخص این امکان را می دهد که اثری که هر زاویه و هر نیرو در پرتاب توپ دارد را متوجه شود. بنابراین کمکی برای درک بیشتر مفاهیم فیزیکی می باشد.

 

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتبیان: آیا این کار لطمه ایی به درس خواندنتان نزد؟

خیر چرا که ما در هفته یک زنگ ثابت و مشخصی برای کار پژوهش داریم. علاوه بر این زمان، ما به خواسته خودمان و به انگیزه شرکت در جشنواره تبیان و خوارزمی، در بعضی از روزها بعد از اتمام کلاس ها در مدرسه می ماندیم و کار بیشتری انجام می دادیم تا بتوانیم پروژه بهتری ارائه دهیم.

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتبیان: آیا به هم سن و سالان خود پیشنهاد می کنید که سراغ کارهای پژوهشی بروند؟

بله مسلما چرا که هم کار گروهی را یاد می گیرند و هم در حین انجام پروژه اطلاعات جدیدی کسب می کنند.

 

مصاحبه با دانش آموزان دبیرستان نوآور در هفتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتبیان: ممنون از اینکه وقت خود را در اختیار ما گذاشتید، موفق باشید.

 

 

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تهیه: نسیم گنجی منش

تنظیم: نسرین صادقی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین