سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بعد از پایان یافتن چاپ قرآن جمهوری اسلامی ایران ، بعد از ماه رمضان توزیع آن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اتمام چاپ «قرآن جمهوری اسلامی ایران»


بعد از پایان یافتن چاپ قرآن جمهوری اسلامی ایران ، بعد از ماه رمضان توزیع آن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز خواهد شد.


نزول

به گزارش جهان، محمد بابایی، مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر قرآن کریم، در گفت وگو با تسنیم از اتمام چاپ قرآن جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: قرآن جمهوری اسلامی ایران بعد از ماه مبارک رمضان به زودی برای مسلمانان سایر کشورها توزیع خواهد شد اما تعیین زمان دقیق اهدای آن به کشورهای متقاضی، توسط معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد صورت می‌گیرد.

بابایی در توضیح ویژگی‌های این قرآن تصریح کرد: قرآن جمهوری اسلامی ایران با خط نسخ عربی؛ و همراه با اعراب گذاری مصری تهیه شده است؛ طرح جلد این قرآن نیز با آرایه‌های هنری ایرانی همراه است که نشان دهنده کار مستقیم ایرانیان است.

از آنجایی که این قرآن‌ها برای ارسال به کشورهای دیگر تهیه شده؛ خط و اعراب آن متناسب با کشورهای مقصد هماهنگ شده است و به زودی پس اعلام زمان دقیق از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسلمانان کشورهای دیگر اهدا می‌شود

مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر قرآن کریم در این بخش از سخنان خود عنوان کرد: از آنجایی که این قرآن‌ها برای ارسال به کشورهای دیگر تهیه شده؛ خط و اعراب آن متناسب با کشورهای مقصد هماهنگ شده است و به زودی پس اعلام زمان دقیق از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسلمانان کشورهای دیگر اهدا می‌شود.

وی در پایان گفت: ما فایل اصلی را تهیه کردیم و به وزارت ارشاد فرستادیم موظف بودیم بر چاپ نظارت داشته باشیم که بحمدلله چاپ آن به اتمام رسید و حالا نوبت با وزارت است که توزیع آن را آغاز کند.

بخش قرآن تبیان


منبع: جهان نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین