سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کتاب‌های پرفروش سوره مهر از ابتدای سال تاکنون اعلام شدند که بر این اساس چهارگانه‌های فاضل نظری «گریه‌های امپراطور»، «اقلیت»، «آن‌ها» و «ضد» در صدر این آمار قرار دارند.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : احمد رنجبر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرفروش‌های سوره مهر

مجموعه شعرهای فاضل نظری در صدر اقبال مخاطبان


کتاب‌های پرفروش سوره مهر از ابتدای سال تاکنون اعلام شدند که بر این اساس چهارگانه‌های فاضل نظری «گریه‌های امپراطور»، «اقلیت»، «آن‌ها» و «ضد» در صدر این آمار قرار دارند.

پرفروش‌های سوره مهر

«گریه‌های امپراطور»، چاپ بیست‌ونهم، «اقلیت» چاپ بیست و ششم ،«آن‌ها» چاپ بیست و هفتم و «ضد» اخیرا چاپ دوازدهم خود را تجربه کرده‌اند.

«ضد» در حالی از اواسط اردیبهشت امسال به جمع کتاب‌های سوره مهر پیوسته است که از همان روزهای نخست عرضه‌اش در نمایشگاه بین المللی کتاب مورد استقبال بی‌نظیر مخاطبان واقع شده، به طوری که این اثر در پایان نمایشگاه به سومین چاپ رسید.

 

بعد از مجموعه«ضد»، «نورالدین پسر ایران» خاطرات نورالدین عافی، «لشکرخوبان» خاطرات مهدیقلی رضایی، «دختر شینا»، «کالک‌های خاکی» خاطرات‌سرلشکر محمدعلی(عزیز) جعفری و «پایی که جا ماند» خاطرات خودنوشت سید ناصر حسینی‌پور، در زمره پرفروش‌های سوره مهر قرار دارند.

همچنین «رفاقت به سبک تانک» و «فرزندان ایراینم» داود امیریان نیز جزو کتاب‌های پرفروش سوره مهر در حوزه کودک و نوجوان قرار دارند.

 

شخصیت‌های‌ مانا

کتاب زندگی سیداحمد خمینی، طاهره صفارزاده، سیدجعفر شهیدی، غلامرضا سعیدی و سید محمدعلی داعی‌الاسلام از مجموعه «شخصیت‌های مانا» مراحل مختلف آماده سازی را در انتشارات سوره مهر به سر می‌برند.

مجموعه 100 جلدی «شخصیت‌های مانا» به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری به منظور معرفی شخصیت‌های تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف به رشته تحریر در می‌آید که در حال حاضر سه کتاب از این مجموعه در مرحله طراحی جلد و صفحه آرایی به سر می‌برند.زندگی سیداحمد خمینی، مرحوم طاهره صفار زاده و سیدمحمدعلی داعی اسلام این سه اثر هستند که به ترتیب توسط جواد کامور بخشایش، ذبیح الله حبیبی نژاد و جمشید نوروزی نگاشته شده‌اند.

علاوه بر این، کتاب زندگی نامه غلامرضا سعیدی و سیدجعفر شهیدی نوشته اکبر خوشزاد نیز تحویل انتشارات سوره مهر شده که در مرحله ویراستاری به سر می‌برند.

بعد از مجموعه«ضد»، «نورالدین پسر ایران» خاطرات نورالدین عافی، «لشکرخوبان» خاطرات مهدیقلی رضایی، «دختر شینا»، «کالک‌های خاکی» خاطرات‌سرلشکر محمدعلی(عزیز) جعفری و «پایی که جا ماند» خاطرات خودنوشت سید ناصر حسینی‌پور، در زمره پرفروش‌های سوره مهر قرار دارند

گفتنی است در مجموعه 100 جلدی «شخصیت‌های مانا»، به زندگی‌نامه شخصیت‌هایی پرداخته می‌شود در یكصد سال اخیر بانی خیر در زمینه‌های علمی، سیاسی، فرهنگی و ... بودند و نام آنها به نیكی در این حوزه‌ها یاد می‌شود.

معیار گزینش این شخصیت‌ها به گونه‌ای بوده است كه در حوزه فعالیت خود تأثیرگذار باشند و توانسته‌اند شاگردان خوبی پرورش دهند. در این راستا، یكصد زندگی‌نامه از 100 شخصیت در حوزه‌های مختلف به رشته تحریر درخواهد آمد. تاكنون 40 مدخل واگذار شده است و از این تعداد پنج كتاب به صورت كامل نوشته شده و آماده چاپ است. همچنین 15 عنوان اثر از این مجموعه نوشته شده و در مراحل كارشناسی و قبل از ویراستاری هستند.

این آثار از چند بخش زندگی‌نامه، خاطرات و فعالیت‌های اشخاص در حوزه‌های مرتبط تشكیل یافته است كه تمامی آثار قرار است در 100 صفحه به رشته تحریر درآیند. قالب و ساختار آثار به گونه‌ای طراحی شده است تا علاوه بر جوانان كه مخاطب اصلی این آثار هستند، خواندن آنها برای دیگران هم جذاب باشد.

 

فرآوری: منیژه خسروی

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان


منبع: پایگاه خبری سوره مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین