سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس ستاد اعتلا و تعمیق تربیت اسلامی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برپایی، محفل انس با قرآن دانش آموزی ، در کانون جوانه های این شهر خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برپایی محفل انس با قرآن دانش آموزی در کانون جوانه ها

برپایی محفل انس با قرآن دانش آموزی در کانون جوانه ها


رییس ستاد اعتلا و تعمیق تربیت اسلامی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برپایی، محفل انس با قرآن دانش آموزی ، در کانون جوانه های این شهر خبر داد.


"مهدی اشرف کاشانی" گفت: جزء خوانی دسته جمعی قرآن کریم، تواشیح توسط گروه صدر از گروههای برگزیده استان اصفهان و خطابه خوانی از جمله برنامه های این آیین بود.

وی اظهار داشت: گروه های حافظ قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه  دانش آموزان دبیرستان پسران شاهد کاشان، در این مراسم معنوی نیز به اجرای برنامه پرداختند.

به گفته وی، حفظ و تلاوت قرآن ارزشمند است ولی هر دوی اینها به تعبیر کلام الهی مقدمه دو چیز میباشد، که اولی تدبر و فهم قرآن و دیگری عمل به آن است.

در تعالیم الهی، قرائت قرآن و عمل به آیات آن، همراه هم هستند و خواندن قرآن به منظور نقشه راه برای زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت است.

وی افزود: در تعالیم الهی، قرائت قرآن و عمل به آیات آن، همراه هم هستند و خواندن قرآن  به منظور نقشه راه برای زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت است.

اشرف کاشانی گفت: در پیروی از امامان معصوم علیهم السلام، در این شب بابرکت، همه باید تصمیم بگیریم که هر روز با خواندن 5 آیه از قرآن، و تدبر در آن، مسیر سعادت را پیدا کنیم.

در پایان این مراسم روحانی، از نخبگان قرآنی و خادمان قرآن مدارس کاشان تجلیل شد.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین