سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بهترین مکان برای انبار کردن وسایل خانه، جاهایی است که کسی فکرش را هم نمی‌کند. حتی در خانه‌های نقلی هم جاهایی هستند که می‌توانید بدون نیاز به فضای بیشتر، خرده ریزه‌های خود را انبار کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مکان‌های مخفی انبار كردن وسایل!


بهترین مکان برای انبار کردن وسایل خانه، جاهایی است که کسی فکرش را هم نمی‌کند. حتی در خانه‌های نقلی هم جاهایی هستند که می‌توانید بدون نیاز به فضای بیشتر، خرده ریزه‌های خود را انبار کنید.


همه چیز به خلاقیت شما بستگی دارد. می‌توانید از وسایل خانه، استفاده چندگانه داشته باشید یا فضاهای منفی و بلااستفاده را به انباری مفید تبدیل کنید.

کمد دیواری

کمد

می‌توانید داخل کمد دیواری خود، طبقه‌های باریکی بسازید و وسایل کوچک را داخل آن قرار دهید. می‌توانید داخل در کمد، قلاب بزنید و کیف‌های خود را از آن آویزان کنید. از آنجا که کیف‌ها، بندهای کوتاه و بلندی دارند، می‌توانید این قلاب‌ها را در ارتفاع‌های کوتاه و بلند نصب کنید تا همه کیف‌ها بدون مزاحمت، آویزان بمانند.

میز ناهارخوری

از مبلمان خانه می‌توان به عنوان محلی برای انبار وسایل نیز استفاده کرد. می‌توانید زیر میز ناهارخوری، الواری چوبی قرار دهید و کتاب و دیگر وسایل را روی آن بچینید. می‌توانید از صندوق‌های قدیمی به عنوان میز ناهارخوری استفاده کنید و داخل آن، هر وسیله اضافه‌ای که دارید، انبار کنید.

زیر کاناپه

افرادی که خانه‌های کوچک و نقلی دارند، می‌توانند کاناپه‌هایی خریداری کنند که در زیر خود، کشو دارد.

داخل فر اجاق گاز

فر نیز از دیگر مکان‌های مخفی و مناسب برای انبار کردن است. می‌توانید قابلمه، تابه یا دیس‌های بزرگ خود را داخل فر نگهدارید. هنگام استفاده از فر، به راحتی وسایل را خارج و پس از اتمام پخت و پز، آن‌ها را دوباره به فر بازگردانید.

فضای بالای کابینت‌ها

کابینت

کابینت‌هایی که بالا قرار دارند، همچون کابینت‌های بالای هود یا یخچال، بهترین مکان برای نگهداری ظروف و وسایلی است که خیلی کم استفاده می‌شوند. در فضای خالی بالای کابینت‌ها نیز می‌توانید جعبه‌های حصیری شیکی قرار دهید و وسایل اضافه را داخل آن‌ها بگذارید.

زیر پله

می‌توانید از فضای خالی زیر پله‌ها برای درست کردن یک انباری کوچک کمک بگیرید. یا حتی می‌توانید دستگاه‌هایی همچون ماشین لباس‌شویی را آنجا بگذارید و با یک در کشویی آینه‌ای، ماشین لباس‌شویی را در پشت آن مخفی کنید.


باشگاه کاربران تبیان - ارسالی از: hady_anlain

برگرفته از گروه: ریزه‌کاری‌های خانه داری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین