تبیان، دستیار زندگی
مهاجم ایرانی استاندارد لیژ با اعلام اینکه وضعیتش در این تیم معلوم نیست می‌گوید اگر همچنان به او بازی نرسد این تیم را ترک خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قوچان‌نژاد از استاندارد لیژ می‌رود


مهاجم ایرانی استاندارد لیژ با اعلام اینکه وضعیتش در این تیم معلوم نیست می‌گوید اگر همچنان به او بازی نرسد این تیم را ترک خواهد کرد.

قوچان نژاد

رضا قوچان‌نژاد درباره وضعیتش در استاندارد لیژ گفت: وضعیتم اینجا زیاد معلوم نیست. من قرارداد چهار ساله با استاندارد لیژ بستم که سه سال آن باقی مانده است. الان مهم برای من بازی کردن است اما در استاندارد لیژ بازیکن زیاد داریم. در این چند هفته بررسی می‌کنم که موقعیتم در این باشگاه چه طور می‌شود. اگر بتوانم اینجا زیاد بازی کنم می‌مانم اما اگر شانسی برای بازی کردن نداشته باشم باید بروم باشگاهی که فیکس بازی کنم.

مهاجم ایرانی استاندارد لیژ در پاسخ به اینکه از کدام تیم‌ها پیشنهاد داری گفت: راستش را بخواهید تا الان باشگاه‌های زیادی از بلژیک و هلند و چند کشور دیگر به من پیشنها داده‌اند اما اول دوست دارم وضعیتم در استاندارد مشخص شود و ببینم شرایط اینجا برای من چطور می‌شود. الان برای تصمیم زود است. اگر ببینم اینجا شانس بازی کردنم کم است، باید به تیمی بروم که بتوانم بیشتر بازی کنم.

قوچان‌نژاد درباره گلزنی در سه بازی پایانی تیم ملی ایران و صعود به جام جهانی 2014 با گل‌هایش، گفت: من به تنهایی نبودم که باعث شدم تیم به جام جهانی صعود کند. این یک کار تیمی بود، یعنی همه با هم زحمت کشیدیم که به اینجا رسیدیم. اگر زحمت بازیکنان نبود من نمی‌توانستم کاری کنم. تیم ما خیلی تلاش کرد و واقعا سه بازی آخر جنگیدیم. خیلی خوشحالم که خودمان را به برزیل رساندیم. ان‌شاءالله آنجا هم بتوانیم کارهای قشنگ و شیرینی انجام دهیم.

نمی‌دانم در جام جهانی در ترکیب ایران هستم یا نه. این به نظر کی‌روش بستگی دارد. ایشان باید سعی کند یک تیم خیلی خوب آماده کند که برای جام جهانی برزیل کاملا آماده باشد. امیدوارم یک تیم خیلی خوب داشته باشیم و در جام جهانی بتوانیم بازی‌های زیبا و قشنگی به نمایش بگذاریم

مهاجم ایرانی ادامه داد‌: نمی‌دانم در جام جهانی در ترکیب ایران هستم یا نه. این به نظر کی‌روش بستگی دارد. ایشان باید سعی کند یک تیم خیلی خوب آماده کند که برای جام جهانی برزیل کاملا آماده باشد. امیدوارم یک تیم خیلی خوب داشته باشیم و در جام جهانی بتوانیم بازی‌های زیبا و قشنگی به نمایش بگذاریم.

قوچان نژاد درباره نحوه آشنایی‌اش با کارلوس کی‌روش و دعوت به تیم ملی ایران، گفت:‌ کی‌روش برای دیدن بازی من دو، سه بازی به بلژیک آمد. بعد از آن به صورت تلفنی از من پرسید دوست داری برای تیم ملی ایران بازی کنی؟ من هم گفتم برای من افتخار است که بتوانم برای کشورم بازی کنم و اگر موقعیتی در اختیار من قرار دهد و مرا به تیم ملی دعوت کند حتما به تیم می‌آیم.

او در پایان درباره اینکه دوست دارد گوچی خوانده شود یا قوچان‌نژاد گفت: واقعا برایم فرق ندارد مردم مرا چه صدا کنند. مهم خوشحال کردن مردم است و اینکه بتوانیم با بازی و گل‌های قشنگ آنها را خوشحال کنیم، مردم هر چه دوست دارند مرا صدا کنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایسنا