سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چهارشنبه شب در یك بازی دوستانه شاگردان قدیمی پپ گواردیولا باید مقابل یاران امروز او صف آرایی كنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آزمون سخت گواردیولا مقابل بارسلونا


چهارشنبه شب در یك بازی دوستانه شاگردان قدیمی پپ گواردیولا باید مقابل یاران امروز او صف آرایی كنند.

بارسلونا و بایرن

در این دیدار بایرن مونیخ قهرمان اروپا میزبان بارسلونا قهرمان اسپانیا خواهد بود . بارسلونا در حالی برای این بازی وارد مونیخ شده است كه تیتو ویلانووا را بر روی نیمكت مربیگری خود ندارد و در آستانه انتخاب سرمربی جدید بود. به همین دلیل هدایت بارسلونا را جوردی رورا دستیار ویلانووا بر عهده خواهد داشت.

از سوی دیگر گواردیولا بعد از كسب 14 عنوان قهرمانی در بارسلونا از سال 2008 تا 2012، از ماه گذشته سكاندار بایرن مونیخ شده است.

وی از ابتدای ورودش به باواریا توانسته تیاگو آلكانتارا كاپیتان تیم زیر 21 ساله اسپانیا را برای تقویت خط میانی این تیم به خدمت بگیرد. وی قرار است در این پست در كنار آرین روبن هلندی و فرانك ریبری فرانسوی بازی كند.

اما در مورد تركیب دو تیم، انتظار می رود هیچكدام از بازیكنانی كه در جام كنفدراسیون ها حضور داشتند، استفاده نكنند در حالیكه باستین شوان اشتایگر و ماریو گوتزه دو بازیكن مصدوم بایرن مونیخ هستند.

در تیم بارسلونا نیز نیمار ستاره جدید برزیلی این تیم و كارلس پویول كه بعد از جراحی روی زانویش دوران نقاهت را سپری می كند، احتمالا نیمكت نشین خواهند بود. شاید لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی این تیم نیز برای دقایقی بازی كند.

بارسلونا در مسابقات فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل بایرن مونیخ با نتیجه تحقیرآمیز 7 بر صفر شكست خورد. یك باخت 4 بر صفر در مونیخ و دیگری شكست 3 بر صفر در نیوكمپ. از این رو در بازی فردا شب باید نهایت تلاش خود را برای اثبات توانایی هایش انجام بدهد.

در تیم بارسلونا نیز نیمار ستاره جدید برزیلی این تیم و كارلس پویول كه بعد از جراحی روی زانویش دوران نقاهت را سپری می كند، احتمالا نیمكت نشین خواهند بود. شاید لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی این تیم نیز برای دقایقی بازی كند

بایرن مونیخ نیز بعد از پیروزی در دو بازی پیش از فصل خود مقابل هامبورگ و بوروسیا مونشن گلادباخ اكنون آزمون بزرگی را پیش رو دارد.

این تیم در جریان قهرمانی خود در فصل گذشته با سیستم 4-2-3-1 بازی می كرد در حالیكه گواردیولا سیستم 4-1-4-1 را به این تیم آورده، فیلیپ لام كاپیتان تیم ملی آلمان را از دفاع راست به خط میانی برده و فرانك ریبری را در خط حمله قرار داده است.

زمان برگزاری بازی دو تیم به گونه ای انتخاب شده است كه آلمان ها بتوانند ابتدا بازی نیمه نهایی تیم زنان این كشور را در مسابقات یورو 2013 تماشا كنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت فیفا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین