تبیان، دستیار زندگی
پرسپولیس جبران كرد، پاس دوم شد و استقلال نجات داد! هفته بیست و پنجم دومین دوره لیگ برتر باشگاه های فوتبال كشور، عصر امروز با انجام 5 دیدار پایان یافت. به گزارش ایسنا، دراین روز تیم پرسپولیس با قبول شكست 3 بر 2 مقابل ملوان ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لیگ برتر

پرسپولیس جبران كرد، پاس دوم شد و استقلال نجات داد!

هفته بیست و پنجم دومین دوره لیگ برتر باشگاه های فوتبال كشور، عصر امروز با انجام 5 دیدار پایان یافت.

به گزارش ایسنا، دراین روز تیم پرسپولیس با قبول شكست 3 بر 2 مقابل ملوان بندرانزلی، فداكاری سفید پوشان انزلی را كه در آخرین روز از مسابقات اولین دوره لیگ برتر باشكست استقلال، قهرمانی را به قرمز پوشان تهرانی تقدیم كرده بودند، جبران كرد.

گلهای این دیدار را كه در استادیوم تختی تهران برگزار شد، در دقایق 4 و 25 توسط پژمان نوری و حسین ملكی برای ملوان به ثمر  رساندند . در دقیقه 62 نیز پژمان نوری از روی نقطه پنالتی سومین گل ملوان و دومین گل خود ش را به ثمر رساند.

برای تیم پرسپولیس نیزحمید استیلی و پایان رافت در دقایق 32 و 70 گل زنی كردند تا قهرمان سال گذشته با كسب 41 امتیاز به رده سوم سقوط كند.

در دیگر دیدارامروز كه در ورزشگاه تختی شهر اهواز برگزار شد، دو تیم آبی پوش استقلال در مقابل هم صف آرایی كردند كه آبی پوشان تهرانی در برابر گرمای اهواز دوام نیاوردند و بازی را با نتیجه 2 بر1 به آبی پوشان اهوازی واگذار كردند تا با نجات این تیم از سقوط ، امیدهایش برای بقا بیشتر شود.

استقلال اهواز با این پیروزی 27 امتیاز شد و در رده یازدهم جدول باقی ماند. استقلال تهران نیز با 32 امتیاز به رده نهم جدول سقوط كرد.

پاس تهران و صنعت نفت آبادان دیدار سوم این روز را در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار كردند كه در پایان سبزپوشان تهرانی در یك بازی پر گل و با نتیجه 4 بر 2 و خاموش كردن شعله فانوس نماینده آبادان، با 42 امتیاز به رده دوم جدول صعود كنند.

ابومسلم خراسان نیز امروز در مشهد با نتیجه 3 بر 1 پیكان تهران را از پیش رو برداشت تا با 26 امتیاز امیدهایش برای بقا پررنگ تر شود. دیگر تیم خودرو ساز تهرانی موفق شد درهفته بیست و پنجم با 3 گل برق شیراز را شكست دهد و با 35 امتیاز به رده پنجم جدول صعود كند.