سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بی‌ بی ‌سی فارسی با تهیه و پخش برنامه‌ های مختلف در روزهای منتهی به انتخابات، پس از آنکه سعی کرد با تحریف و تقطیع صحبت‌های نامزد اصلی اصولگرایی در انتخابات، وی را تخریب کند، این بار با تبلیغ تقریبا علنی فردی که غربی‌ها خاطرات خوبی از وی به یاد دارند، مردم
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : آزاده مرنی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بی بی سی تقلب را تکذیب کرد!


 بی‌ بی ‌سی فارسی با تهیه و پخش برنامه‌ های مختلف در روزهای منتهی به انتخابات، پس از آنکه سعی کرد با تحریف و تقطیع صحبت‌های نامزد اصلی اصولگرایی در انتخابات، وی را تخریب کند، این بار با تبلیغ تقریبا علنی فردی که غربی‌ها خاطرات خوبی از وی به یاد دارند، مردم را از قهر کردن با صندوق‌های رای منع کرده و از آنها می‌خواهد برای انتخاب وی، در انتخابات حضور یابند.

بی بی سی

نماد رسانه ‌ای ضدانقلاب که توسط وزارت اطلاعات و جاسوسی، ام‌ آی 6 (MI6) و وزارت خارجه بریتانیا ساپورت می ‌شود، در حالی که 4 سال تمام بر طبل ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 88 ایران می‌کوبید و تشکیک در سلامت انتخابات 88 و القای تقلب در آن، از ادعاهای لایتغیر این شبکه بود، اکنون از مردم می‌خواهد با حضور پای صندوق‌های رای، نگذارند اصولگرایان به پیروزی برسند!

بی‌ بی ‌سی فارسی با تهیه و پخش برنامه‌ های مختلف در روزهای منتهی به انتخابات، پس از آنکه سعی کرد با تحریف و تقطیع صحبت‌های نامزد اصلی اصولگرایی در انتخابات، وی را تخریب کند، این بار با تبلیغ تقریبا علنی فردی که غربی‌ها خاطرات خوبی از وی به یاد دارند(!) مردم را از قهر کردن با صندوق‌های رای منع کرده و از آنها می‌خواهد برای انتخاب وی، در انتخابات حضور یابند. اما سوالی که اینک پس از تغییر تاکتیک بی ‌بی‌ سی فارسی به وجود آمده و این شبکه باید حتماً به آن پاسخ دهد، این است که مگر بی‌بی‌سی همانی نبود که 4 سال تمام بویژه در سال 88 سعی در القای دروغ بزرگ تقلب داشت؟!! مگر انتخابات ریاست ‌جمهوری، همان انتخاباتی نبود که در آن تقلب شد؟!! مگر دولت فعلی که قرار است انتخابات را برگزار کند، دولتی برآمده از تقلب و کودتا نبود؟!! در حالی که حتی خود نامزدهای شکست‌خورده هم کوچک‌ترین مدرک و سندی در اثبات تقلب نداشتند و هرگز نتوانستند ـ و نمی‌توانند ـ این ادعای بزرگ دروغین را ثابت کنند و در صورتی که تمام نامزدها از جمله مغلوب اصلی انتخابات هزاران ناظر را پیش از آغاز روند رای‌ گیری، پای صندوق‌ ها و هنگام شمارش آرا داشتند، اصلا امکان تقلبی وجود نداشت؛ برخی این دروغ را مطرح کردند و ظلمی تاریخی به نظام روا داشتند.

اما سوالی که اینک پس از تغییر تاکتیک بی ‌بی‌ سی فارسی به وجود آمده و این شبکه باید حتماً به آن پاسخ دهد، این است که مگر بی‌بی‌سی همانی نبود که 4 سال تمام بویژه در سال 88 سعی در القای دروغ بزرگ تقلب داشت؟!!

این در حالی است که بی بی سی که در سال 88 بیشترین نقش را در القای"تقلب" در انتخابات و همچنین سازماندهی فتنه آمریکایی اسرائیلی بر عهده داشت با طرح این سوال که "اصلاح طلبانی که در تدارک شرکت در انتخابات یازدهم هستند، چه راهبرد مشخصی را برای مقابله با احتمال بروز تخلفات انتخاباتی پیش بینی کرده اند؟" با تکرار ادعاهای سال 88 می نویسد: «جریان های اصلی اصلاح طلب، حکومت ایران را به تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری 1388 متهم کرده اند. پس از آن انتخابات، بخش قابل توجهی از افکار عمومی به صحت این اتهامات متقاعد شد که در به راه افتادن بزرگترین تظاهرات ضد دولتی تاریخ جمهوری اسلامی نمود داشت. با گذشت چهار سال از آن وقایع، اغلب اصلاح طلبان به این نتیجه رسیده اند که باید با یک کاندیدای واحد و قوی در انتخابات ریاست جمهوری حاضر شوند.

بی بی سی

بی ‌بی ‌سی فارسی که اصلا برای انتخابات 88 تأسیس شد، طی 4 سال گذشته آتش دروغ تقلب را شعله‌ ورتر می ‌کرد و به تهییج هواداران ساده ‌دل و زودباور نامزد باخته می ‌پرداخت. یک مثل قدیمی که می ‌گوید: «دروغگو کم‌ حافظه است» اینجا درباره بی ‌بی ‌سی اثبات می ‌شود، چون مگر می ‌شود همان که 4 سال تمام تقلب در انتخابات را القا می‌ کرد، مردم را به رای دادن تشویق کند؟!!

رسانه ضدانقلاب، در تمام این 4 سال دست از ادعای تقلب برنداشت اما با نام‌نویسی جناب آقای رفسنجانی برای انتخابات، بی‌بی‌سی تمام دروغ ‌های پیشین را رها کرد و در تبلیغ وی سنگ تمام گذاشت. وقتی شورای نگهبان صلاحیت ایشان را احراز نکرد، بی ‌بی ‌سی فارسی از مردم ایران خواست پای صندوق‌های رای نروند و انتخابات را تحریم کنند ولی با دیدن تبلیغات و صحبت‌های یکی از کاندیداها دست از این کار کشید و اینک یکی از تریبون‌هایی است که بشدت خواهان حضور مردم در انتخابات است و با پخش برنامه‌هایی در تقلاست آرای خاکستری را به سود کاندیدایی خاص جمع کند.

البته ما استثنائا از این اقدام بی ‌بی ‌سی استقبال و حمایت کردیم، زیرا موجب شد آرای ملت به نظام بالا رود و این یک کار بی‌ بی‌ سی را به سود جمهوری اسلامی می‌ دانیم. با احتساب بی‌ بی‌ سی فارسی دیگر همه دشمنان این نظام اعتراف کرده‌اند اساسا در انتخابات سال 88 تقلبی صورت نگرفت.

فراوری: آزاده مرنی

بخش ارتباطات تبیان


منابع: جهان نیوز / تسنیم / ویکیپدیا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین