تبیان، دستیار زندگی
چند تیم باشگاهی ایتالیا خواهان جذب بازیکنان تیم ملی ایران به منظور بازی در سری A ایتالیا شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایتالیایی ها به دنبال والیبالیست ایرانی


چند تیم باشگاهی ایتالیا خواهان جذب بازیکنان تیم ملی ایران به منظور بازی در سری A ایتالیا شدند.


والیبال

پس از درخشش مردان والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال و کسب 5 برد و 5 شکست و کسب مقام نهم در اولین حضور خود در تاریخ برگزاری این رقابت‌ها و پیروزی 4 بر 2 در ایتالیا مقابل تیم ملی این کشور، چند تیم باشگاهی ایتالیایی به منظور جذب چند بازیکن ایران ابراز تمایل و علاقمندی کردند.

از این بین می‌توان به پیشنهاد تیم ویبو والنتینای ایتالیا به فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی کشورمان اشاره کرد. این تیم جز هشت تیم برتر سری A محسوب می‌شود.

فرهاد ظریف در این خصوص گفت: در حال حاضر در حال مذاکره و بررسی شرایط هستم. من از دو تیم ایرانی نیز پیشنهاد دارم و می‌خواهم با دقت زیادی این انتخاب را انجام دهم، چرا که امسال سال حساسی برای تیم ملی است و در سال آینده نیز باید در لیگ جهانی شرکت کنیم.

پس از درخشش مردان والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال و کسب 5 برد و 5 شکست و کسب مقام نهم در اولین حضور خود در تاریخ برگزاری این رقابت‌ها و پیروزی 4 بر 2 در ایتالیا مقابل تیم ملی این کشور، چند تیم باشگاهی ایتالیایی به منظور جذب چند بازیکن ایران ابراز تمایل و علاقمندی کردند

وی تاکید کرد: باید طوری برنامه‌ریزی کنم که بتوانم بهترین عملکرد را در سال جاری داشته باشم و برای شرکت در لیگ جهانی سال آینده در سطح آمادگی خوبی قرار گیرم. خیلی دوست دارم بازی در سری A  را تجربه کنم ولی باید همه جوانب را در نظر بگیرم.

بخش ورزشی تبیان


منبع:فارس