تبیان، دستیار زندگی
سید رضا نظری سرپرست معاونت آموزش ابتدایی بر لزوم پایه ریزی برنامه های استانی براساس رویكردهای قرآنی به عنوان سنگ بنایی صحیح و استوار تاكید داشت
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گردهمایی اعضای حوزه معاونت آموزش ابتدایی استان گلستان به منظور ارزیابی روند امور اجرایی

گردهمایی اعضای حوزه معاونت آموزش ابتدایی استان گلستان به منظور ارزیابی روند امور اجرایی


سید رضا نظری سرپرست معاونت آموزش ابتدایی بر لزوم پایه ریزی برنامه های استانی براساس رویكردهای قرآنی به عنوان سنگ بنایی صحیح و استوار تاكید داشت.


سرپرست معاونت آموزش ابتدایی ضمن تبریك فرارسیدن ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، بر لزوم پایه ریزی برنامه های استانی براساس رویكردهای قرآنی به عنوان سنگ بنایی صحیح و استوار تاكید داشت.

وی تصریح كرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید در شان و منزلت این بزرگواران كه جان عزیز خود را در راه دفاع از حق فدا كرده اند كار كنیم تا انشاء الله هدف مشترك فعالیتهای آموزش و پرورش –ارتقاء منزلت دانش آموزان و هدایت آنها به سمت قرب الهی- محقق گردد.

همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید در شان و منزلت این بزرگواران كه جان عزیز خود را در راه دفاع از حق فدا كرده اند كار كنیم تا انشاء الله هدف مشترك فعالیتهای آموزش و پرورش –ارتقاء منزلت دانش آموزان و هدایت آنها به سمت قرب الهی- محقق گردد.

اكبر عرب مفردمعاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی كه به منظور هم اندیشی در جمع همكاران حضور داشت، به تببین و تشریح برخی مسایل حوزه معاونتی خود كه مرتبط با امور جاری آموزش ابتدایی بود پرداخت.

ایشان در ادامه به اهمیت مشورت و مشاركت در امور، داشتن برنامه، تعهد به مقررات و لحاظ كردن اخلاقیات در محیط كاری اشاره نمود و خاطر نشان كرد: نیمی از مدیریت ستادی، مهارت گوش فرادادن به صحبتهای ارباب رجوع است.

در خاتمه اعضاء حاضر روند پیگیری امور را شرح دادند و پیشنهاداتی برای كاهش چالشهای پیش رو ارائه نمودند.مقرر شد آسیب شناسی قراردادهای فضا و نیروی انسانی برای شهرستانهای تابعه جزء دستورجلسه آتی قرار گیرد و همكاران نظرات خود را در این رابطه عنوان نمایند.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان