تبیان، دستیار زندگی
رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به پاس عملکرد مطلوب رسانه‌ای آموزش و پرورش ازسوی دکتر حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش لوح تقدیردریافت کرد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان از وزیر لوح تقدیرگرفت

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان از وزیر لوح تقدیرگرفت


رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به پاس عملکرد مطلوب رسانه‌ای آموزش و پرورش ازسوی دکتر حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش لوح تقدیر دریافت کرد.


در پی کسب موفقیت و عملکرد مطلوب آموزش و پرورش هرمزگان در شاخص اطلاع رسانی، وزیر آموزش و پرورش به طور جداگانه از احمد آخوندی مدیر کل آموزش و پرورش  و همچنین کرامت بلالی رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان تقدیر کرد.

در لوح تقدیر دکترحاجی بابایی با تاکید بر جایگاه والای نظام تعلیم و تربیت، آمده است: خدمتگزاری در عرصه خطیر آموزش و پرورش آینده سازان میهن اسلامی موهبتی بس ارزشمند است که خداوند متعال به بندگان خاص خود ارزانی داشته است.

خدمتگزاری در عرصه خطیر آموزش و پرورش آینده سازان میهن اسلامی موهبتی بس ارزشمند است که خداوند متعال به بندگان خاص خود ارزانی داشته است.

وزیر آموزش و پرورش  با اشاره به اهمیت و رسالت خطیر اطلاع رسانی و تاثیر این مهم بر افکار عمومی جامعه، درجهت توسعه ملی و همگامی با تحولات جهانی و نیز تقویت ارزش‌های مطلوب فرهنگی، رویکرد تحول گرای آموزش و پرورش هرمزگان در تعامل با رسانه‌های جمعی و خانه مطبوعات استان را ستود و این نگرش را مورد تقدیر قرارداد.

دکتر حاجی بابایی همچنین فراهم بودن بستر مناسب اطلاع رسانی در راستای تحولات آموزش و پرورش استان هرمزگان را نتیجه همگرایی و همراهی مدبرانه این مجموعه با رسانه‌های جمعی دانسته و به پاس «این مهم» از تلاش های  دست اندرکاران در آموزش و پرورش هرمزگان تجلیل کرد.

رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان نیز ضمن قدردانی از توجه مقام عالی وزارت به امر اطلاع رسانی ،خاطر نشان کرد: نگاه جامع به رسانه‌های جمعی به عنوان یک اصل محوری در آموزش و پرورش هرمزگان مورد امعان نظر است و بدون شک همراهی قاطبه  رسانه‌های جمعی استان با مجموعه آموزش و پرورش بی نظیر است.

کرامت بلالی افزود: رسانه های جمعی اعم از رسانه ملی، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های کثیر الانتشار، خانه مطبوعات وخاصه رسانه‌های محلی استان باهمه ظرفیت های رسانه ای خود در مسیر توسعه و بالندگی آموزش و پرورش اهتمام لازم را دارند که این امرنمونه‌ای عالی و الگودرسطح کشوراست .


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان