تبیان، دستیار زندگی
مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان، از کسب هشت عنوان برتر مسابقات قرآن استان اصفهان توسط دانش آموزان کاشانی خبرداد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش آموزان معلول کاشان رتبه های برتر مسابقات قرآن استان اصفهان را کسب کردند

دانش آموزان معلول کاشان رتبه های برتر مسابقات قرآن استان اصفهان را کسب کردند


مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان، از کسب هشت عنوان برتر مسابقات قرآن استان اصفهان توسط دانش آموزان کاشانی خبرداد .


حسنعلی هادی افزود: ،نرگس ابراهیمی و  فاطمه فاتحی نژاد رتبه اول رشته قرائت قرآن  و  رقیه ابولی، رتبه اول رشته احکام  در گروه دانش آموزان معلول کم توان ذهنی را به دست آوردند.

وی اظهار داشت: عطیه کریمی و  فاطمه رشیدی در رشته قرائت قرآن،  محمد خاوری در رشته اذان گروه دانش آموزان نابینا مقام های اول استان اصفهان را کسب کردند.

به گفته وی، در بخش مسابقات احکام دانش آموزان نابینا سید مهدی سجاد زاده  و  سیمه سادات بصیری به ترتیب رتبه های اول و دوم مسابقات قرآن دانش آموزان معلول استان اصفهان  را به دست آوردند.

برگزاری این قبیل برنامه ها می تواند باعث تقویت روحیه اعتماد به نفس در معلولان جامعه شود و آنها را به خود باوری و نقش آفرینی در جامعه امیدوار کند.

مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان  تصریح کرد: برگزاری این قبیل برنامه ها می تواند باعث تقویت روحیه اعتماد به نفس در معلولان جامعه شود و آنها را به خود باوری و نقش آفرینی در جامعه امیدوار کند.

هادی تاکید کرد: توجه مسولان امر به توانمندیهای دانش آموزان معلول به ویژه گروه نابینا می تواند در بردارنده موفقیت های چشمگیر آنها در مسیر توسعه جامعه و جلوگیری از انزوای آنها باشد .

مسابقات قرآن و احکام دانش آموزان استثنایی استان اصفهان، اردیبهشت ماه گذشته در شهر اصفهان برگزار شد .


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان