تبیان، دستیار زندگی
استقلال؛ مهدی پاشازاده به باشگاه " راپیدوین" پیوست علی سامره راهی اتریش می شود به نظر می رسد باشگاه استقلال تهران از هم اكنون برنامه نقل و انتقال بازیكنان خود را به صورت جدی آغاز كرده است، بر این اساس لیستی از بازیك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با آغاز نقل و انتقالات باشگاه استقلال؛

مهدی پاشازاده به باشگاه " راپیدوین" پیوست

علی سامره راهی اتریش می شود

به نظر می رسد باشگاه استقلال تهران از هم اكنون برنامه نقل و انتقال بازیكنان خود را به صورت جدی آغاز كرده است، بر این اساس لیستی از بازیكنان تهیه شده كه باشگاه استقلال برای فصل آینده خواهان فروش آنها است.

بهرام امیری ، معاون اجرایی باشگاه استقلال در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: درخواست رسمی برای " مهدی پاشازاده" از باشگاه" راپیدوین" در اختیار باشگاه قرار گرفت كه بعد از مذاكره، توافق نهایی برای این انتقال انجام گرفته است، بر این اساس از فصل آینده پاشازاده در وین بازی خواهد كرد.

وی با اشاره به شایعه حضور " علی سامره" در باشگاههای اتریش خاطر نشان كرد: مذاكرات واسطه ای بین دلالان و باشگاههای اتریش بدون دخالت باشگاه استقلال در جریان است ولی تا این لحظه هیچ مطلبی مبنی بر حضور سامره در اتریش در باشگاه استقلال مطرح نشده است، كه قطعا با جدی شدن مذاكرات، باشگاه نیزتمایل یه این انتقال خواهد داشت.

وی همچنین از فروش احتمالی علیرضا نیكبخت واحدی، یدالله اكبری و داود رستمی خبر داد و تاكید كرد: هدف اصلی باشگاه استقلال فروش بازیكن به باشگاههای خارجی است  تا در شرایط موجود بتواند جایگزین های لازم را جذب كند.

منصور پورحیدری، سرمربی و نصرالله عبداللهی سرپرست تیم استقلال تهران نیز درگفت و گویی كوتاه با ایسنا بر اهمیت حضور بازیكنان استقلال در باشگاههای خارجی تاكید كردند و اجرای این نقل و انتقالات را بلا مانع دانستند.

گفتنی است كه به احتمال زیاد" خدادادعزیزی" از باشگاه پاس نیز كه مذاكرات حضوری اش به همراه" علی سامره" برای اتریش مطرح شده است،از فصل آینده در یكی از باشگاههای دسته یك این كشور فوتبال بازی كند. سردار آجورلو، مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی پاس نیز در گفت و گو با ایسنا، تلویحا به انجام مذاكرات و تمایل این باشگاه برای این انتقال سخن گفت.