تبیان، دستیار زندگی
در این مطلب قصد داریم شما را با تازه های دنیای فناوری دیجیتال آشنا کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تازه های فناوری دیجیتال


در این مطلب قصد داریم شما را با تازه های دنیای فناوری دیجیتال آشنا کنیم.

سفر به گذشته با واقعیت افزوده

یک نرم‌افزار مبتنی بر واقعیت افزوده می‌تواند روش مناسبی برای آشنایی با تاریخچه اشیای به نمایش درآمده در موزه‌ها باشد.

تازه‌های فناوری دیجیتال

این برنامه به شما کمک می‌کند بتوانید با نگهداشتن گوشی تلفن همراهتان در مقابل این اشیا، اطلاعات جامعی را درباره آنها ببینید که به طور مجازی در فضای اطراف آن شیء به نمایش درمی‌آید.

اسکنر همراه

در مطب دکتر نشسته‌اید و در حال خواندن مطلبی از یک مجله هستید که ناگهان منشی شما را صدا می‌کند، اما تازه به قسمت جالب این مطلب رسیده‌اید.

تازه‌های فناوری دیجیتال

اگر این اسکنر همراه را در کیفتان داشته باشید می‌توانید آن صفحه را اسکن کنید تا در فرصت مناسب ادامه مطلب را بخوانید. این اسکنر که بسیار سبک است، یک صفحه مجله یا کارت ویزیت یا هر آنچه را که مورد نظرتان باشد، اسکن می‌کند. با یک بار شارژ این اسکنر، می‌توانید 300 صفحه را اسکن و این اطلاعات را به یک گوشی هوشمند منتقل کنید.

موسیقی را به تصویر بکشید

گوش دادن به موسیقی آرام در صورتی که با تصاویری از طبیعت همراه باشد، بسیار بهتر است.

تازه‌های فناوری دیجیتال

این دستگاه پخش موسیقی در حین پخش موسیقی متناسب با محتوای آن تصاویری را به نمایش در می‌آورد و به این ترتیب شنونده از شنیدن این قطعه موسیقی حس بهتری را تجربه می‌کند. در قسمت بالای این بلندگو، پروژکتوری جاسازی شده است که پنج بخش متحرک شامل چهار بلندگوی ماهواره‌ای و یک دستگاه کنترل از راه دور دارد که روی سطح مستقر شده و محدوده نمایش تصویر را مشخص می‌کنند.

اگر اسکنر همراه را در کیفتان داشته باشید می‌توانید صفحه را اسکن کنید تا در فرصت مناسب ادامه مطلب را بخوانید. این اسکنر که بسیار سبک است، یک صفحه مجله یا کارت ویزیت یا هر آنچه را که مورد نظرتان باشد، اسکن می‌کند بدون سیم موسیقی گوش کنید

اگر اهل ورزش هستید و در عین حال از سکوت و آرامش بیزارید و ترجیح می‌دهید هنگام ورزش موسیقی گوش کنید یا شنونده آخرین اخبار روز دنیا از رادیو باشید، این دستبند گزینه مناسبی است.

تازه‌های فناوری دیجیتال

در حقیقت این دستبند یک دستگاه بی‌سیم پخش موسیقی است که به گیرنده امواج رادیویی نیز مجهز شده است. گوشی‌های این دستگاه بی‌سیم است و بدون این‌که سیم‌های اضافی برای شما دردسرساز شود و جلوی دست و پایتان را بگیرد، می‌توانید هنگام پیاده‌روی، دویدن یا انجام دیگر تمرینات ورزشی، موسیقی گوش کنید.

دیگر هیچ چیز را گم نمی کنید

استفاده از فناوری جدیدی که شامل یک کاور برای گوشی تلفن همراه، یک برنامک اختصاصی و مجموعه‌ای از برچسب‌ها برای نصب روی ابزار مختلف است، به شما کمک می‌کند اشیای گمشده خود را براحتی ردیابی و پیدا کنید.

تازه‌های فناوری دیجیتال

کافی است این برچسب‌ها را روی آنها بچسبانید. گوشی تلفن همراهتان به عنوان ردیاب عمل کرده و هر آنچه را که یکی از این برچسب‌ها روی آن چسبانده باشید برای شما پیدا می‌کند. اگر خود گوشی را پیدا نمی‌کنید این برچسب‌ها حتی آن را برای شما پیدا خواهد کرد.

پیکاسوی عصر دیجیتال شوید

دنیای دیجیتال و پیشرفت‌های آن تفریحات و سرگرمی‌های افراد را تحت‌تاثیر قرار داده است. این تابلوی نقاشی دیجیتال، نقاشی کودکان را دیجیتال یا به‌روز می‌کند.

تازه‌های فناوری دیجیتال

این تخته و قلم اختصاصی که برای نقاشی در نظر گرفته شده سطح تبلت شما را به یک تابلوی نقاشی تبدیل می‌کند. بنابراین کودکان می‌توانند از امکان نقاشی در تبلت برای آموزش این هنر به شیوه دیجیتال استفاده کنند. این ابزار حس نقاشی در دنیای دیجیتال را به آنچه سال‌های طولانی است به عنوان هنر نقاشی شناخته می‌شود، نزدیک‌تر می‌کند و در عین حال می‌تواند ابزار مناسبی برای آموزش نقاشی به کودکان باشد.

بفرمایید نوشیدنی داغ داغ

یک فنجان چای یا قهوه داغ، چندین کار ناگهانی و در نهایت نوشیدینی یخ‌زده. این تصویر آشنای بسیاری از کارمندان است.

تازه‌های فناوری دیجیتال

این همزن که ساختار بسیار ساده‌ای دارد با قرار گرفتن روی پایه، انرژی الکتریکی را در خود ذخیره کرده و شارژ می‌شود. وقتی آن را داخل نوشیدنی قرار می‌دهید، دمای اولیه آن حفظ می‌شود. در حقیقت این همزن مانع از دست رفتن انرژی گرمایی از درون نوشیدنی می‌شود. بنابراین می‌توانید نوشیدنی مورد نظرتان را تا آخرین قطره با دمای دلخواه‌تان میل کنید.

بخش دانش و زندگی تبیان

منبع: کلیک