وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر سیزدهمین جشن ستارگان استان اصفهان گفت :150رتبه دو رقمی کنکور در سال گذشته مربوط به نخبگان اصفهانی است که این نشان از جایگاه نخبگان اصفهانی دارد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

150رتبه دو رقمی کنکور مربوط به نخبگان اصفهانی است

150رتبه دو رقمی کنکور مربوط به نخبگان اصفهانی است

 


دبیر سیزدهمین جشن ستارگان استان اصفهان گفت :150 رتبه دو رقمی کنکور در سال گذشته مربوط به نخبگان اصفهانی است که این نشان از جایگاه نخبگان اصفهانی دارد.


حجت الله محرابی در سیزدهمین جشن ستارگان گفت :خدا را شاکرم که برای سیزدهمین بار جشن ستارگان در اصفهان برگزار می شود که این برنامه از سال 70 تا کنون در اصفهان اجرا شده است .

وی در ادامه افزود: خوشحالم که با کاستی های مالی و شرایط اقتصادی  تونستیم با همراهی شهرداری اصفهان این برنامه را اجرا نمائیم .

هدف ازبرگزاری این برنامه شناسایی استعداد های برتر ،بررسی و ارزیابی مدارس و ادارات آموزش وپرورش و ارزیابی فعالیتهای پژوهشسراهای می باشد.

دبیر سیزدهمین جشن ستارگان استان اصفهان در ادامه گفت : هدف ازبرگزاری این برنامه شناسایی استعداد های برتر ،بررسی و ارزیابی مدارس و ادارات آموزش وپرورش و ارزیابی فعالیتهای پژوهشسراهای می باشد.

رئیس گروه تکنولوژی آموزش وپرورش استان اصفهان گفت : دانش آموزان اصفهانی بخصوص تلاشگران عرصه علمی مایه مباهات آموزش و پرورش می باشند و هرساله توانستهاند رتبه های زیادی را در زمینه های علمی در رشته ای مختلف در سطح جهانی و کشوری و استانی به خود اختصاص دهند .


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین