تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: دانش آموزان مهمترین عنصر وجودی آموزش و پرورش هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش آموزان مهمترین عنصر وجودی آموزش و پرورش هستند

دانش آموزان مهمترین عنصر وجودی آموزش و پرورش هستند


مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: دانش آموزان مهمترین عنصر وجودی آموزش و پرورش هستند.


محمد مهدی فلاحتی در آیین افتتاح طرح هجرت 3 در دبستان ولیعصر (عج) ناحیه دو یزد اظهار داشت: دوطرح اوقات فراغت و طرح هجرت 3 با مشاركت دانش آموزان و با هدف مشترك ایجاد همگرایی، تقویت كار گروهی و ایجاد روحیه همدلی در 40 پایگاه مشخص در مدارس ناحیه 2 برگزار می شود.

وی با اشاره به اینكه ستون های اصلی طرح هجرت را عشق ، ایمان، بصیرت و همت تشكیل می دهد، افزود: این طرح در سه محور بهداشت و سلامت ، پرورشی و فرهنگی و مسائل مذهبی و اعتقادی فعالیت می كند.

فلاحتی بیان كرد: طرح هجرت 3 چند سالی است كه در مدارس برای آبادانی، ایجاد شادابی و نشاط و شور ملی با محوریت دانش آموز و برای اوقات فراغت دانش آموزان با همكاری بسیج سازندگی اجرا می شود.

طرح هجرت 3 چند سالی است كه در مدارس برای آبادانی، ایجاد شادابی و نشاط و شور ملی با محوریت دانش آموز و برای اوقات فراغت دانش آموزان با همكاری بسیج سازندگی اجرا می شود.

وی با اشاره به شعار هر دانش آموز یك مهارت و با توجه به اینكه تابستان بهترین فرصت برای آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان است، گفت: این دو طرح می تواند در جهت اعتلا و ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان و در جهت خدمت رسانی بیشتر و آمادگی ورود به جامعه و مراحل زندگی آینده آنان بسیار موثر باشد.

فلاحتی با اشاره به اینكه دانش آموزان مهم ترین عنصر وجودی آموزش و پرورش هستند، گفت: امیدوارم اجرای این دو طرح در سطح مدارس بتواند در جهت سعادت دانش آموزان و اعتلای جمهوری اسلامی ایران و ارتقای سطح آموزش و پرورش قدم بر دارد.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان