تبیان، دستیار زندگی
مدیر فرهنگی اداره كل كمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان گفت: حدود سه هزار دانش آموز از برنامه های اردوگاه مطهری بهره مند می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حدود سه هزار دانش آموز از برنامه های اردوگاه مطهری بهره مند می شوند

حدود سه هزار دانش آموز از برنامه های اردوگاه مطهری بهره مند می شوند


مدیر فرهنگی اداره كل كمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان گفت: حدود سه هزار دانش آموز از برنامه های اردوگاه مطهری بهره مند می شوند.


عباس لنگرودی در مراسم افتتاحیه اردوهای دانش آموزی كمیته امداد گیلان با عنوان اردوی رهپویان ولایت بیان داشت: این اردوها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان مددجوی تحت پوشش كمیته امداد انجام می شود.

وی افزود: در این دوره از اردوها دانش آموزانی از استان های آذربایجان غربی، شرقی، گیلان، زنجان، اردبیل، كرمانشاه، همدان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، كردستان، البرز، تهران، سمنان و گلستان حضور دارند.

این اردوها از اول تیرماه آغازشده و تا 26 شهریورماه ادامه خواهد داشت و به مدت پنج روز دانش آموزان اعزامی هر استان، از ویژه برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی بهره خواهند برد.

مدیر فرهنگی كمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان افزود: این اردوها از اول تیرماه آغازشده و تا 26 شهریورماه ادامه خواهد داشت و به مدت پنج روز دانش آموزان اعزامی هر استان، از ویژه برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی بهره خواهند برد.

وی اظهار كرد: با فرارسیدن ماه مبارك رمضان و در دهه اول این ماه نیز ویژه برنامه های مناسبتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده كه امید است این برنامه ها مورد استفاده بهینه دانش آموزان واقع شود.

لنگرودی همچنین از برگزاری دو جشنواره كشوری در طول ایام برگزاری اردوها تا پایان اردوهای دانش آموزی در این اردوگاه خبر داد و گفت: در این مدت دو جشنواره كشوری با عناوین مسابقات اذان و قرآن، سرود و تئاتر با حضور تمامی برگزیدگان مسابقات قرآن و اذان و سرود و تئاتر استان ها برای انتخاب برترین های كشور در این اردوگاه حضور خواهند داشت.

مدیر فرهنگی اداره كل كمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان با بیان اینكه این استان جدا از اینكه میزبان استان های كشور برای انجام اردوهاست، گفت: گیلان نیز اعزام اردو به سایر استان ها در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی، اردوی سالمندی و نیز راهیان نور و همچنین اعزام به مرقد مطهر حضرت امام راحل را در دستور كار دارد كه در این راستا یك هزار و 300 نفر دختر، پسر و خانواده آنان به سایر اردوگاه های كشور اعزام خواهند شد.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان