تبیان، دستیار زندگی
فرماندار ایلام گفت: امسال ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای هوشمندسازی و تجهیز مدارس این شهرستان هزینه می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اختصاص 20 میلیارد ریال برای هوشمند سازی مدارس ایلام

اختصاص 20 میلیارد ریال برای هوشمند سازی مدارس ایلام


فرماندار ایلام گفت: امسال 20 میلیارد ریال اعتبار برای هوشمندسازی و تجهیز مدارس این شهرستان هزینه می شود.


ولی الله حیاتی در نشست شورای آموزش و پرورش ایلام افزود: این اعتبار در كمیته برنامه ریزی شهرستان برای تجهیز امكانات سرمایشی، هوشمند سازی مدارس، بازسازی و تجهیز مكان های آموزشی ایلام در نظر گرفته شده است.

وی ابراز امیدواری كرد: با هزینه كرد این اعتبار، تحول بزرگی در حوزه گسترش فضاهای آموزشی شهرستان ایلام در سال تحصیلی جدید روی دهد.

فرماندار ایلام به انتخابات 24 خرداد اشاره كرد و گفت: نقش ممتاز فرهنگیان ایلامی در برگزاری سه انتخابات همزمان و مهمتر از آن خلق حماسه سیاسی و بی نظیر ایلام بسیار برجسته و ستودنی بود.

نقش ممتاز فرهنگیان ایلامی در برگزاری سه انتخابات همزمان و مهمتر از آن خلق حماسه سیاسی و بی نظیر ایلام بسیار برجسته و ستودنی بود.

حیاتی بیان كرد: فرهنگیان ایلام با بسیج امكانات و نیروی انسانی در برگزاری انتخابات پرشور و همزمان یازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نقش بسیار ویژه ای داشتند كه این جای قدردانی دارد.

وی گفت: با توجه به وظیفه خطیری كه بر عهده آموزش و پرورش است، باید از اكنون همه كاستی های سال های گذشته و نیز نقاط قوت و مسیر رسیدن به افق های روشن تر آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید مشخص شود.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان