تبیان، دستیار زندگی
دومین جلسه هماهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان با سازمان دانش آموزی استان گلستان برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری نمایشگاه کتاب در پایگاههای تابستان

برگزاری نمایشگاه کتاب در پایگاههای تابستان


دومین جلسه هماهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان با سازمان دانش آموزی استان گلستان برگزار شد.


دومین جلسه هماهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان با سازمان دانش آموزی استان درجهت اجرای نمایشگاه کتاب در مدارس با حضور مسئولین و کارشناسان دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که در سازمان دانش آموزی برگزار شد:

موسی کابلی رئیس سازمان دانش آموزی استان ضمن تبریک ایام شعبانیه به تفاهم نامه مرکزی با کانون پرورش فکری اشاره و تاکید کرد: انشاءالله در ایام تابستان  در پایگاه های تابستانه اوقات فراغت ، در طول سال تحصیلی در مدارس سراسر استان که با سازمان همکاری داشته اند نمایشگاه کتاب برگزار گردد و طبق تفاهم نامه طرفین بسته های کتاب بصورت ودیعه و امانت در اختیار سازمان قرار گیرد و زمینه تشکیل نمایشگاه را در مدارس فراهم نمایند .

انشاءالله در ایام تابستان در پایگاه های تابستانه اوقات فراغت ، در طول سال تحصیلی در مدارس سراسر استان که با سازمان همکاری داشته اند نمایشگاه کتاب برگزار گردد و طبق تفاهم نامه طرفین بسته های کتاب بصورت ودیعه و امانت در اختیار سازمان قرار گیرد و زمینه تشکیل نمایشگاه را در مدارس فراهم نمایند .

در ادامه سمیعی مدیر کانون پرورش فکری استان ضمن تاکید بر اجرای تفاهم نامه ،آمادگی خود را برای همکاری با سازمان دانش آموزی اعلام و یادآور شد در اولین فرصت نمایشگاه در پایگاه های اوقات فراغت دایر گردد.

در پایان مقرر گردید جلسه مشترکی با حضور اعضاء ، معاون پرورشی و فرهنگی استان جهت تسهیل در کارها و رفع موانع اداری صورت گیرد تا اینکه در ایام برگزاری نمایشگاه مشکلی انشاءالله پیش نیاید.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان