تبیان، دستیار زندگی
معاون آموزش متوسطه اداره كل استان گلستان گفت:شورای آموزش و پرورش، آینه تمام نمای تعلیم و تربیت ، آموزش و پرورش را در راه رسیدن به اهداف خود یاری می رساند .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شورای آموزش و پرورش آینه تمام نمای تعلیم و تربیت است

شورای آموزش و پرورش آینه تمام نمای تعلیم و تربیت است


معاون آموزش متوسطه اداره كل استان گلستان گفت:شورای آموزش و پرورش، آینه تمام نمای تعلیم و تربیت ، آموزش و پرورش را در راه رسیدن به اهداف خود یاری می رساند .


سید رضا نظری معاون آموزش متوسطه اداره كل ، در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه ضمن قدردانی از زحمات اعضای محترم شورای آموزش و پرورش و به خصوص تلاش همه جانبه ی مدیر آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان ، در خصوص اهمیت شورای آموزش و پرورش افزود : شورای آموزش و پرورش آینه تمام نمای تعلیم و تربیت است و آموزش و پرورش را در راه رسیدن به اهداف خود یاری می رساند .

وی تاكید كرد: تمامی دستگاه ها نیاز به نقشه راه دارند و نقشه راه آموزش و پرورش سند ملی تحول بنیادین است كه رهبر معظم انقلاب برآن تأكید دارند . تالیف كتب درسی جدید سال اول متوسطه كه بر گرفته از آداب و فرهنگ اسلامی و ملی ما است و آموزش معلمان متوسطه اول در تابستان برای آشنایی با كتب جدید برداشتن گامی در جهت مسیر تحول بنیادین است .

اگر قرار است موفقیت هایی در آموزش و پرورش اتقاق بیفتد باید معلمان و دانش آموزان مدارس با دانش و تكنولو ‍ ژی جدید آشنا شوند كه در این خصوص هوشمند سازی مدارس در دستور كار است و شورای آموزش پرورش نیز می تواند در این امر یاری رسان باشد .

نظری افزود: اگر قرار است موفقیت هایی در آموزش و پرورش اتقاق بیفتد باید معلمان و دانش آموزان مدارس با دانش و تكنولو‍ ژی جدید آشنا شوند كه در این خصوص هوشمند سازی مدارس در دستور كار است و شورای آموزش پرورش نیز می تواند در این امر یاری رسان باشد . تاسیس دانشگاه فرهنگیان كه فرد به مدت چهار سال آموزش فن معلمی را می بیند از جمله اقدامات در جهت تحول بنیادین است

در ادامه ی این نشست نظری تولیدی كردن هنرستان های كاردانش و لزوم جذب دانش آموزان مطابق با قرار داد ها را مورد تاكید قرارداد و درپایان لزوم ارزیابی از دبیران وكاربرد نرم افزار های جدید تهیه شده در گروه آموزش متوسطه ی اداره كل برای ارزیابی از كار دانش آموزان و دبیران و مدارس از دیگر مواردی بود كه معاون آموزش متوسطه ی اداره كل به آن اشاره نمود .


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان